وزیر ارتباطات: نماینده خود را برای بررسی طرح صیانت معرفی کرده‌ایم

صبح امروز، کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت‌ها، در پژوهشگاه ارتباطات، برگزار شد.

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه این مراسم و در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره طرح صیانت از فضای مجازی، خطاب به آنان گفت: روز یکشنبه، کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی،‌ جلسه خواهد داشت و ما هم‌ نماینده خود را معرفی کرده‌ایم و حضور فعالی در ارتقای طرح صیانت خواهیم داشت.

وی افزود: هنوز چیز مکتوبی در رابطه با طرح صیانت وجود ندارد و باید کمیسیونی از نمایندگان مختلف تشکیل شود؛ تا بتوانند با کمک دیگر نمایندگان، طرحی را تهیه کنند و آن را به تصویب برسانند. تاکنون فقط یک پیش نویس تهیه شده است که به هیچ‌ وجه به این معنی نیست که باید اجرا شود.

زارع‌پور در ادامه گفت: ما معتقدیم طرح صیانت علاوه بر نقاط مثبت، یک سری نقاط چالش‌برانگیز نیز دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

او در رابطه با طرح صیانت از فضای مجازی اضافه کرد: درباره طرح صیانت، نظرات جدی داریم و با توجه به فضای همراهی و نخبگانی که در مجلس وجود دارد؛ می‌توان به نتایج خوبی در این زمینه دست یافت.

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که فضای مجازی، باید نظام‌مندتر و قانونمندتر از گذشته بشود و می‌توانیم از این فرصت برای پیشرفت حداکثری کشور استفاده کنیم.

وزیر ارتباطات، درنهایت اظهار داشت که فناوری اطلاعات برای کشور، یک فرصت است و باید از آن برای ارتقا کارآمدی و بهبود زندگی مردم استفاده کرد. نگاه دولت سیزدهم نیز این است که از این فرصت نهایت استفاده را ببرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
 1. محسن می گوید

  دولت رئیسی بی سواد ترین دولت بعد انقلابه
  سیس وزیر ارتباطات طالبان بهتر از اینه ؛)

 2. N814 می گوید

  آزادی حق ماست شما نماینده این مملکت نمیشید که تصمیماتی خلاف تصمیم ملت بگیرید.
  چند درصد ار ملت ما با این طرح مسخره موافقن؟

 3. Dai.p می گوید

  طرح صیانت=طرح خیانت

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما