اکانت Evleaks@ بالاخره به کار خود پایان داد!

اکانت معتبر و معروف Evleaks @ بعد از دو سال کار بی‌وقفه بالاخره به کار خود پایان داد. این اکانت که بیشتر اطلاعات دریافتی‌اش را از طریق سایت توییتر به دست کاربران می‌رساند توسط فردی به نام Evan Blass اداره می‌شد. بعدها این فرد سایتی نیز با همین نام راه‌اندازی کرد تا به‌جز توییت کردن اطلاعات به‌گونه‌ای دیگر نیز به علاقه‌مندان این حوزه خدمت رسانی کند.

آخرین اطلاعاتی که این اکانت در اختیار علاقه‌مندانش قرار گذاشته بود، جدیدترین تصاویر ساعت هوشمند موتورولا به نام Moto 360 بود که در ادامه باهم خواهیم دید.

در اوایل کار این گروه، تمام مطالبی که از سوی Evleaks @ منتشر شد به‌صورت ناشناس بود؛ اما در سال 2013، Blass هویت خود را برای طرفداران بی‌شمارش فاش ساخت. او در سال 2005 به‌عنوان سردبیر یکی از بخش‌های سایت Engadget مشغول به کار شد و سپس توانست به عنوان سردبیر ارشد در همان‌جا به فعالیتش ادامه دهد. همچنان او به مدت سه سال تا پایان سال 2012 به‌طور محدود به عنوان سردبیر در سایت Pocketnow نیز فعالیت کرد.

وی اخیرا به دلیل ابتلا به بیماری MS و دردهای مزمن مربوط به این بیماری، فعالیتش هایش را کم و یا متوقف کرده بود. شاید همین بیماری دلیل اصلی استعفای وی از سردبیری و توقف ناگهانی سایتش باشد.

یکی از بهترین اخباری که بلاس توانست به دست مخاطبینش برساند، مطلب مربوط به طراحی HTC One در ژانویه سال 2013 بود. آن زمان  با اینکه HTC به شدت بر اشتباه بودن آن خبر پافشاری می‌کرد، بلاس خود این خبر را تایید و بر صحت آن تاکید داشت.

برای مدت دو سال، Evleaks @ اطلاعاتی که شاید از دید برخی افراد سوخته بود را در اختیار مخاطبینش قرار می‌داد. صحت اکثر آن‌ها  به مرور زمان طرفداران بی‌شماری را برای او رقم‌زده بود. او در آخرین پستش در سایت توییر این متن را برای طرفدارانش توییت کرده است:

(تمام چیزهای خوب، روزی باید به پایان برسد!

با تشکر از شما برای این دو سال شگفت‌انگیز)

«بازنشستگی»

Evleaks-hangs-it-up
آخرین توییت Evleaks @

امیدواریم که Evan Blass در هرکجا هست موفق باشد! آیا این خداحافظی دائمی است؟

The-last-leak-from-evleaks-the-Motorola-Moto-360
آخرین عکس منشتر شده توسط Evleaks
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
  1. مهدی خرسندی می گوید

    حیف شد!

    1. pesare bad می گوید

      من میرم جاش کار کنم فعلا بای همگی من رفتم رفتما برم میرما برم

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.