طرح فروش فوری سایپا ویژه بهمن ماه آغاز شد/ آپدیت: ثبت نام به امروز موکول شد

شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد که طرح جدید این شرکت به زودی آغاز می‌شود. طرح فروش فوری سایپا از سه‌شنبه همین هفته مورخ 1401/11/04 شروع می‌شود.

در صورتی که متقاضیان از شرایط ثبت‌نام برخوردار باشند و حساب وکالتی با میزان مبلغ خودرو داشته باشند، می‌توانند از روز سه‌شنبه با ورود به سایت سایپا، نسبت به ثبت‌نام خودروی موردنظر خود اقدام کنند. همچنین افراد باید اطلاعات شخصی خود را ثبت کرده و کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت را وارد کنند. ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت سایت ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ 1401/11/03، تمامی مراحل بالا را طی کنند و ثبت‌نام انجام دهند، در لیست افراد ثبت‌نام نهایی‌شده قرار خواهند گرفت.

همچنین افراد می‌توانند در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، پیش ثبت‌نام انجام دهند. این طرح که از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04 آغاز می‌شود، تا 3 روز ادامه خواهد داشت.

آپدیت: شرکت خودروسازی سایپا قصد داشت فروش فوق‌العاده دو محصول شاهین و کوییک‌آر پلاس اتومات خود را از ساعت 14 دیروز (سه‌شنبه مورخ 4 بهمن 1401) آغاز کند، اما این طرح به دلیل اختلالاتی در سایت از دسترس کاربران خارج شد.

در نتیجه، این گروه خودروسازی اعلام کرد که متقاضیان می‌توانند امروز یعنی چهارشنبه 5 بهمن 1401 وارد سایت شده و نسبت به ثبت‌نام خودروی موردنظر خود اقدام کنند.

این طرح که قرار بود برای متقاضیان عادی و مادران باشد، دیروز اجرایی نشد. اکثر افرادی که قصد داشتند در طرح شرکت کنند، خاطرنشان کردند که سایت از همان ابتدا با کندی زیادی همراه بود و کمی بعد نیز از دسترس خارج شد.

متقاضیان گمان می‌کردند که این اختلال ناشی از حجم بالای ورود کاربران به سایت باشد، ولی باید خاطرنشان کرد که این اختلال همچنان وجود داشته و امکان ورود به سایت وجود ندارد.

برهمین اساس، سایپا در طی ایجاد بیانیه‌ای گفت که سایت این شرکت برای ساعاتی در دسترس نخواهد بود که می‌تواند به دلیل ایجاد بروزسانی و ارتقا بخشیدن به آن رخ داده باشد. خریداران می‌توانند برای ثبت‌نام در طرح خریداری خودروی وکالتی از امروز یعنی 5 بهمن‌ماه 1401 به سایت مراجعه کنند.

در جدول پایین می‌توانید جزییات طرح فروش فوری محصولات سایپا و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در بهمن 1401 مشاهده کنید:

نام خودرو

کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال

شاهین G

مبلغ خودرو

297.518.000 میلیون تومان
344.747.000 میلیون تومان

رنگ‌های قابل‌عرضه

نقره‌ای مشکی، کرم مشکی، سفید مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز
 سفید

شرکت تولیدکننده

پارس خودرو
سایپا

زمان تحویل

حداکثر 90 روز

 

پیام بگذارید