سامسونگ گلکسی S23 اولترا می‌تواند در بخش باتری آیفون 14 پرو مکس را شکست دهد!

حالا که چند روز از رویداد سامسونگ گلکسی می‌گذرد، بنچمارک‌های اولیه‌ای از گوشی سامسونگ گلکسی S23 اولترا منتشر شده که نشان از عملکرد گرافیکی بسیار خوب این دستگاه دارد.

طبق این بررسی‌ها مشخص شد که خنک‌کنندگی گوشی‌ها ارتقا یافته و در هنگام استفاده، دیرتر گرم می‌شوند. ثبت ویدیوی 8K دیگر رویا نیست و واقعیت دارد! علاوه بر این‌ها، عمر باتری سامسونگ گلکسی S23 اولترا آنقدر بالا است که می‌تواند با آیفون 14 پرو مکس رقابت کند.

بسیاری از گزارش‌ها نشان دادند که گرچه سامسونگ گلکسی S22 اولترا گوشی فوق‌العاده‌ای است ولی به هر حال نمی‌تواند در بخش باتری با آیفون 14 پرو مکس رقابت کند. به نظر می‌رسد سامسونگ حالا این مشکل را برطرف کرده باشد. سامسونگ گلکسی S23 اولترا می‌تواند در بخش باتری آیفون 14 پرو مکس را شکست دهد! ظرفیت باتری این دستگاه 5000 میلی آمپر ساعت است.

طبق ادعای theramalmedia، سامسونگ گلکسی موفق شد تا شش روز باتری نگه دارد که با آیفون 14 پرو مکس برابری می‌کند. این دستگاه می‌تواند در قسمت نمایشگر نیز چنین نتیجه‌ای را ثبت کند.

عمر باتری فوق‌العاده سری گلکسی S23 سامسونگ

گرچه ظرفیت باتری سامسونگ گلکسی S22 اولترا تغییری به خود ندیده است و از همان نسخه نسل قبلی در آن استفاده شده، ولی باز هم شاهد تغییرات زیادی در سیستم گوشی هستیم. این می‌تواند به دلیل استفاده از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 به‌کار رفته در گوشی باشد.

سامسونگ اعلام کرده بود که قصد دارد در کل خانواده گلکسی S23 سامسونگ، از این چیپست بهره ببرد. واقعیت نیز همینطور است که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران سامسونگ باشد.

بهره‌گیری از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 به این معنی است که مدل‌های پایه گلکسی S23 و پلاس می‌توانند نسبت به همتایان خود در سال گذشته، عمر باتری بالاتری را تجربه کنند. البته آن‌ها نسبت به نسل قبل به باتری‌های بزرگتری نیز مجهز شده‌اند.

منبع sammobile
پیام بگذارید