قابلیت زوم با دوربین بدون افت کیفیت در آپدیت جدید به دوربین شیائومی 12S اولترا اضافه شد

لی جون؛ بنیان‌گذار و مدیرعامل شیائومی با انتشار پستی از طریق صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی Weibo از انتشار یک به‌روزرسانی مهم برای گوشی پرچمدار سال گذشته شرکت موسوم به شیائومی 12S اولترا خبر داد.

پس از نصب آپدیت، دکمه‌ای برای دسترسی سریع به زوم 2 برابری از طریق دوربین اصلی بدون هرگونه افت کیفیت به رابط کاربری اپلیکیشن دوربین اضافه خواهد شد.

همچنین وی تصریح می‌کند که بزرگنمایی 2 برابری به‌دلیل قابلیت‌های سنسور تصویربرداری 1 اینچی از طریق سخت‌افزاری و با کمک زوم دیجیتال که کیفیت تصاویر را کاهش می‌دهد؛ انجام خواهد شد. شایان به ذکر است که این گوشی دارای یک لنز تله‌فوتو مجزا با زوم اپتیکال 5 برابری است.

قابلیت عکاسی با زوم 2 برابری بدون اتلاف در زمان عرضه شیائومی 13 پرو به همراه این مدل پرچمدار عرضه و با استقبال مطلوبی از سوی منتقدان مواجه شد. جهت یادآوری بایستی خاطرنشان کرد که شیائومی 12S اولترا و شیائومی 13 پرو از سنسور تصویربرداری 1 اینچی مشابه ساخت سونی با نام IMX989 استفاده می‌کنند.

شیائومی همزمان با ادامه پشتیبانی از گوشی شیائومی 12S اولترا از طریق انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در تدارک رونمایی از شیائومی 13 اولترا است. این گوشی پرچمدار جدید در ماه مارس یا آوریل عرضه خواهد شد.

منبع Gadgettendency
پیام بگذارید