معرفی بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل سازگار با فراز اس ام اس

اگر به این فکر هستید که شماره موبایل مشتریانتان را ذخیره کنید و یک باشگاه مشتریان راه اندازی کنید قطعا این صفحه یکی از بهترین صفحه‌هایی است که می‌توانید برای مطالعه آن وقت بگذارید، می‌خواهم به شما بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل و بهترین دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان را معرفی کنم.

البته دستگاه ثبت شماره موبایل به نام‌های متفاوتی همچون دستگاه ارسال پیامک، دستگاه شماره گیر مشتری، دستگاه دایرکت پنل، دستگاه دایورت، دستگاه زرین شناخته می‌شود و همه به محصولاتی اشاره می‌کنند که برای راه اندازی باشگاه مشتریان تولید شده است.

شما به کمک دستگاه ثبت شماره موبایل می توانید شماره موبایل مشتریان خودتان را ذخیره کنید و با مشتریانتان در ارتباط باشید همانطور که حتما شنیده‌اید و می‌دانید ترغیب خرید مشتریان قدیمی و فروش به مشتریان قدیمی بسیار ساده‌تر از جذب مشتری جدید است، البته منظور ما این نیست که شما فرایند جذب مشتریان جدید را لغو کنید بلکه می‌گوییم برای افرادی که زحمت کشیده‌اید و تلاش کرده‌اید که به مشتری شما تبدیل شود را رها نکنید و تا بتوانید به این افراد محصولات بیشتری بفروشید.

مطمئن باشید که مشتریان شما را فراموش خواهند کرد بنابراین به عنوان مدیر کسب و کار این وظیفه شما است که با استفاده از پیامک و… دائما کسب و کارتان را به مشتری یاداوری کنید و دستگاه ثبت شماره موبایل یکی از بهترین روش‌های نگه داری و وفادارسازی مشتریان است.

تا اینجا در مورد اهمیت و کاربرد دستگاه ثبت شماره موبایل صحبت کردیم، در ادامه در مورد انتخاب و خرید بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل صحبت خواهیم کرد.

اگر قصد خرید دستگاه ارسال پیامک را داشته باشید و به دنبال بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل باشید احتمالا با یک چالش جدید روبرو می شوید. مشکلی که هست در بازار دستگاه‌های ثبت شماره موبایل متفاوتی وجود دارد و انتخاب بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل از میان هزاران دستگاه ثبت شماره موبایل کار ساده ای نیست، بنابراین می‌خواهیم بهترین دستگاه ثبت شماره موبایل را به شما معرفی کنیم، ما ملاک بهترین دستگاه ذخیره شماره مشتریان حضوری را قابلیت‌ها و امکانات متنوع ارسال پیامک از طریق دستگاه قرار داده‌ایم.

در ادامه برخی امکانات دستگاه شماره موبایل را به شما معرفی می کنیم و این امکانات باعث شده است که دستگاه ثبت شماره موبایل زرین را به عنوان بهترین دستگاه ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتریان معرفی کنیم تا زمانی که این بررسی منتشر می‌شود ما تمامی دستگاه‌ باشگاه مشتریان را مورد بررسی قرار دادیم و مانند امکانات دستگاه ثبت شماره موبایل زرین مشاهده نشده است.

همانطور که از اسم دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان مشخص است قرار است شماره موبایل مشتری ذخیره شود و یک پیامک آنی به مشتری ارسال شود که از خرید مشتری تشکر کند یا ورود به جمع مشتریان را خوش امد بگوییم.

این کاری است که تقریبا تمام دستگاه‌های ثبت شماره موبایل موجود در بازار انجام می‌دهند.

بنابراین تا اینجای کار دستگاه‌های ثبت شماره موبایل تفاوت خاصی ندارند و 2 مدل از بهترین دستگاه های ثبت شماره موبایل، دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت و دستگاه ثبت شماره موبایل زرین است.

اگر فقط هدفتان تا همین است می‌توانید دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت را خریداری کنید چون دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت با هزینه کمتر این کار را برای شما انجام می‌دهد اما کمی صبر کنید و ادامه این مقاله را مطالعه نمایید و عجولانه تصمیم نگیرید.

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین امکان طبقه بندی مشتریان را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما با استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل زررین می‌توانید تا 10 گروه مشتریان را دسته بندی کنید و دکمه vip روی دسگاه نیز به شما کمک می‌کند تا بتوانید مخاطبین و مشتریان ویژه را طبقه بندی کنید.

حالا کار دستگاه ثبت شماره موبایل زرین شروع می شود! شما می توانید برای هر دفترچه تلفن متن پیامک های متفاوتی ارسال کنید، فرض کنید که شما علاوه بر مشتریان مصرف کننده، محصولات خود را به همکاران نیز عرضه می کنید با استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل زرین شما می توانید به همکارانتان لینک عضویت در کانال تلگرام همکاران را ارسال کنید و برای مشتری نهایی (مصرف کننده) لینک پیج اینستاگرام را ارسال کنید.

دسته بندی مشتریان به شما کمک می کند که بتوانید در مناسبت های مختلف به مشتریان متفاوت پیامک های متفاوت ارسال نمایید.

یکی دیگر از قابلیت های دستگاه ثبت شماره موبایل زرین ارسال پیامک زماندار است که شما می توانید تنظیم کنید تا بعد از ورود شماره موبایل در دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پیامک های اتوماتیک و زمانبندی شده ارسال شود.

مثلا اگر کار شما بیمه است می توانید تنظیم کنید تا به صورت ماهانه یا 3 ماهه یا سالانه برای یاداوری تمدید بیمه و پرداخت اقساط به صورت خودکار پیامک ارسال شود.

یکی دیگر از قابلیت های دستگاه ثبت شماره موبایل زرین ارسال پیام صوتی است. شما می توانید تنظیم کنید که برای یک گروه خاص علاوه بر اساس پیامک متنی، پیام صوتی هم ارسال شود یا شاید بخواهید برای یک سری از مشتریان خاص به جای پیامک متنی فقط پیام صوتی ارسال کنید همه این موارد به لطف دستگاه ثبت شماره موبایل زرین که توسط زرین ارتباطات آسیا تولید شده امکان پذیر است.

یکی دیگر از جذابیت های دستگاه ثبت شماره موبایل زرین آپدیت دائمی دستگاه ثبت شماره موبایل از طریق اینترنت است، این مدل بسیار ویژه از دستگاه ثبت شماره مانند موبایل دائما به اینترنت متصل بوده و اگر نسخه جدیدی از نرم افزار توسط شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه شود دستگاه به صورت خودکار نرم افزار جدید را دریافت کرده و بروی خود نصب می کند بنابراین همواره شما می توانید نسخه جدیدتر و امکانات جدیدتر دستگاه ثبت شماره موبایل زرین که توسط سامانه پیامکی فراز اس ام اس و شرکت زرین ارتباطات آسیا معرفی می شود را داشته باشید.

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین اپلیکیش اندروید هم دارد و شما می توانید از طریق اپلیکیشن اندروید به مخاطبین و مشتریان خودتان پیامک اارسال کنید و همچنین همواره و در هر لحظه که اراده کنید تعداد کل مخاطبین را ملاحظه نمایید.

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین دارای یک سال گارانتی بوده که این ضمانت از سمت شرکت زرین ارتباطات آسیا است و شما می توانید مطمئن باشید که اگر مشکلی برای دستگاه پیش آید یک شرکت رسمی پاسخگو نیاز شما است.

با استفاده از خرید دستگاه ثبت شماره موبایل زرین شما می توانید از یک پنل پیامکی به صورت دائمی و مادام العمر برای ارسال پیامک استفاده کنید که این پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار داده می شود و پیامک های متفاوتی مانند ارسال پیامک بر اساس منطقه و کد پستی و سن و جنسیت را می توانید ارسال کنید، همچنین با استفاده از پنل پیامکی شما می توانید فایل شماره موبایل مشتریان خودتان را اپلود کرده و به مشتریان خودتان پیامک ارسال نمایید.

پشتیبانی یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید دستگاه ثبت شماره موبایل و سامانه پیامکی به ان دقت کنید، زیرا افراد تازه کار معمولا پشتیبانی خوبی ارائه نمی دهند و سامانه پیامک فراز اس ام اس یک دهه است که در صنعت پیامک مشغول فعالیت است.

برای خرید دستگاه با شماره 02178584000 تماس بگیرید و از امکانات دستگاه باشگاه مشتریان استفاده کنید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا