ارز DOGGO چیست

ارز دوگو چیست و چگونه آن را بخریم؟

ما قصد داریم در این مطلب به معرفی ارز دوگو بپردازیم و تمام اطلاعاتی که در زمینه خریداری این نوع از ارز احتیاج دارید را در اختیار شما بگذاریم. پس تا انتهای “ارز DOGGO چیست” همراه ما باشید.

ارز DOGGO یکی از جدیدترین رمز ارزهای دنیای دیجیتال بوده که مبتنی بر میم کوین‌ است. هدف اصلی این ارز دیجیتال غیر متمرکز که در سال 2023 وارد بازار جهانی شد، ادغام با پروژه‌های NFT در پلتفرم بلاک چین سولانا گزارش شده است.

قیمت این میم کوین که برای پشتیبانی از پروژه‌های آینده طراحی شده و پرداخت سنتی را بازسازی می‌کند، به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. بر اساس گزارش‌ها، قیمت فعلی این ارز برای هر DOGGO چیزی حدود 0.000000001818 دلار ثبت شده است.

در حال حاضر، توسعه‌دهندگان یک چهارم توکن‌های DOGGO را برای پاداش دادن به مجموعه‌های NFT کنار گذاشته‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ارز DOGGO چیست؟

ارز دیجیتال DOGGO، یک رمز ارز غیر متمرکز است که در سال 2023 وارد بازار جهانی شد و پشته پرداخت سنتی را در بلاک‌چین بازسازی کرده است.

هدف این ارز ادغام با پروژه‌های NFT در بلاک چین سولانا بوده و کاربران می‌توانند با قفل کردن توکن‌ها برای پشتیبانی از عملیات شبکه، پاداش کسب کنند. ارز DOGGO برای پشتیبانی از پروژه‌های آینده طراحی شده و می‌تواند علاوه بر توسعه جامعه، به پرورش نوآوری در اکوسیستم سولانا کمک کند.

ارز DOGGO چیست

ویژگی‌های ارز DOGGO

طبق گزارش‌های جدیدی که منتشر شده‌اند، مشخص شد که از دسامبر 2020، در این شبکه حدود 299 میلیارد دلار معامله شده و بیش از 2 میلیون کاربر داشته است. توکن DOGGO هم اکنون در مراحل اولیه خود قرار دارد و گفته شده که برای سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت کاربردی‌تر باشد.

بخشی از توکن‌های DOGGO برای پاداش دادن به مجموعه‌های NFT اختصاص داده شده است؛ بنابراین توسعه‌دهندگان یک چهارم از آنها را برای پاداش دادن به مجموعه‌های NFT کنار گذاشته‌اند.

قیمت ارز دوگو

قیمت ارزهای دیجیتال به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کنند؛ بنابراین قیمت فعلی این ارز برای هر DOGGO چیزی حدود 0.000000001818 دلار گزارش شده، یعنی هر واحد DOGGO در حال حاضر با این مقدار از قیمت ارز‌ش‌گذاری می‌شوند.

حجم معاملات یا کل کوین‌هایی که در یک روز گذشته معامله شده‌اند، برای هر توکن 98.04 هزار دلار است. خوب است بدانید که این ارز در 24 ساعت گذشته تغییر قیمت +1.73 درصدی را تجربه کرده، یعنی ارزش آن 1.73 درصد افزایش یافته است.

ارز DOGGO را از کجا خریداری کنیم؟

بهتر است که برای خریداری رمزارز دوگو به دنبال یک سایت مورد اعتماد بگردید، ما در این بخش، ارزیف را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید با خیال راحت و از طریق بازار ارز دیجیتال DOGGO اقدام به خرید و فروش آن کنید. اگر در مورد مطلب “ارز DOGGO چیست” سوال یا نظر خاصی دارید، می‌توانید آنها را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا