افزایش 1000 درصدی میم کوین جدید ایلان ماسک یک هفته پس از آغاز عرضه!

بدون شک با ایلان ماسک و میم‌کوین‌های مختلف او آشنایی دارید. او که اخیرا از میم‌کوین جدیدی به نام Grok رونمایی کرده است، تنها پس از یک هفته با افزایش 1000 درصدی روبرو شده است. این توکن در 7 نوامبر معرفی شد و برای اولین بار با قیمت 0.0019 دلار معامله شد. در آن زمان، 9 میلیون دلار از حجم معاملات را برای خود ثبت کرد.

میم کوین Grok ایلان ماسک که توسط سیستم هوشمند هوش مصنوعی ساخته شده، تقاضای بالایی دارد و تنها پس از یک هفته از آغاز عرضه با افزایش 1000 درصدی روبرو شد. گفته شده که میم کوین Grok ایلان ماسک تنها از 7 نوامبر تا 13 نوامبر به اوج خود یعنی 0.023 دلار رسید و افزایش بالایی را تجربه کرد.

از آغاز عرضه این میم کوین، Grok با حجم معاملات 112.2 میلیون دلار همراه شده است. Grok یک سرویس چت‌ بات هوش مصنوعی است که توسط برنامه ایکس شروع به کار کرد.

این میم کوین که بر اساس سیستم Hitchhiker’s Guide to the Galaxy ساخته شده، طرفداران خاص خود را دارد و تاکنون با جهش بسیار خوبی روبرو شده است.

نظر شما درباره این میم کوین ایلان ماسک و افزایش 1000 درصدی آن تنها در طی یک هفته چیست؟ فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. اگر می‌خواهید درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا