با تکنولوژی RealLoud که از گوش‌های شما محافظت می‌کند، آشنا شوید

امروزه طیف گسترده‌ای از هدفون‌های داخل گوش در بازار موجود است که به علت باس قوی و صدای بلند مورد توجه طرفداران موسیقی قرار گرفته است. مشکل بسیاری از این هدفون‌ها در گوش دادن به موسیقی با صدای بسیار بلند است که احتمال دارد به گوش آسیب برساند و باعث اختلال در شنوایی شود. برای حل این مشکل به تازگی تکنولوژی جدیدی با نام RealLoud عرضه شده است.

adel با تکنولوژی RealLoud که از گوش‌های شما محافظت می‌کند، آشنا شوید

فناوری RealLoud صدایی عمیق‌تر، باس قوی‌تر و کیفیتی غنی‌تر را بدون نگرانی از خطرات آسیب رسیدن به گوش وعده داده است. این تکنولوژی با قرار دادن یک پرده گوش ثانویه، فشار پنوماتیک تولید شده توسط هدفون‌ها را جذب کرده و باعث ارایه صدایی بلندتر و شفاف‌تر بدون هرگونه آسیب به اعصاب شنوایی می‌شود.
این فناوری در حال حاضر برای تلفن‌های همراه و ارایه صدا در دامنه وسیع صوتی توسط شرکت Kickstarter عرضه شده است. هدفون ADEL/1964 در چند رنج قیمتی و با تولید صوت‌های چند کاناله مختلف معرفی شده که قیمت این هدفون‌ها از ۲۰۰ دلار برای ۲ کاناله شروع و تا ۱۶۰۰ دلار برای ۱۲ کاناله ادامه می‌یابد. شرکت کیک استارتر از زمان معرفی محصول جدیدش در ماه قبل تاکنون ۲۴۷ هزار دلار فروش داشته که نشان دهنده توجه دوست داران موسیقی به این تکنولوزی دارد.
اگر تمایل دارید بیشتر با این تکنولوژی جدید آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم حتما ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم