مایکروسافت از سرفیس هاب پرده برداشت!

کنفرانس خبری مایکروسافت که امروز برگزار شد تنها به ویژگی‌ و قابلیت‌های نرم افزاری تکیه نکرده بود و سخت افزار‌هایی نیز در آن معرفی شد. نظر شما در خصوص یک صفحه نمایش ۸۴ اینچی به همراه تعدادی سنسور، دو دوربین، گیرینده وای-فای و NFC چیست؟ احتمالا حالا فکر می‌کنید که بدون شک شاهد یک دستگاه تفریحی و سرگرمی هستیم. اما در واقع این محصول دستگاه‌هایی است برای بخش‌های تجاری و آموزشی که افراد با کمک آن بتوانند کار‌های خود، نظیر آموزش یا پرزنتیشن را انجام دهند.

win10-surface-hub-960-600x300 مایکروسافت از سرفیس هاب پرده برداشت!

این دستگاه که سرفیس هاب نام دارد از یک صفحه نمایش ۸۴ اینچی به همراه یک قلم بهره می‌برد که از طریق آن می‌توان همانند یک وایت برد اطلاعات را بر روی صفحه نمایش کشید و همان‌ها را در آن مشاهده کرد که از طریق آن می‌توان به اهداف آموزشی و تجاری دست یافت.

win10-surface-hub-9601-537x400 مایکروسافت از سرفیس هاب پرده برداشت!

مایکروسافت مدعی شده است که این اولین محصول این چنینی‌ست و تاکنون شرکت دیگری در این خصوص هیچ اقدامی انجام نداده است. سیستم عامل دستگاه نیز ویندوز ۱۰ است و رابط کاربری جالبی دارد و همچنین برنامه OneNote نیز برای این دستگاه بهینه سازی شده است تا کاربران از طریق آن بتوانند هرچه راحت‌تر آموزش و شرح وظایف را انجام دهند.

برای اطلاع از اخبار کنفرانس مایکروسافت همراه آی‌تی‌رسان بمانید!

3 دیدگاه
 1. mhn_13619 می گوید

  ایران توی بعضی از مدارسش هنوز گچ و تخته سیاه استفاده میشه انوقت اینا…!!!

  1. amir-it می گوید

   هیییی…
   اینا کجا و ما کجا…

 2. rezaonline می گوید

  همون میز سرفیس هستش که حالا رفته رو دیوار و یکم پیشرفت کرده

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم