سونی تصمیم دارد در سال مالی جدید ۳۸ میلیون گوشی هوشمند تولید کند!

1

با وجود اینکه تاکنون شایعات بسیار زیادی در خصوص سونی و خروج آن از بازار اسمارت فون‌ها منتشر شده است اما گویا این شرکت فعلا به هیچ وجه چنین تصمیمی ندارد و خود را برای سال مالی آینده در این زمینه آماده می‌سازد.

DiGiTimes امروز گزارشی را منتشر کرده است که بر اساس آن سونی تصمیم دارد ۳۸ میلیون اسمارت‌فون را در سال مالی جدید که از ۱ آوریل تا ۳۱ مارس ۲۰۱۶ محسوب می‌شود، تولید نماید. البته انتظارات خود سونی نیز گویا کاهش یافته است، زیرا این شرکت در سال مالی فعلی (تاریخ پایان: ۳۱ مارس سال ۲۰۱۵) حدود ۳۹.۲ میلیون دستگاه اسمارت فون تولید کرده است و این کاهش انتظار نیز ریشه در تصمیمات این شرکت برای کاهش تولید اسمارت فون‌های میان‌رده دارد.

Sony-logo-600x342 سونی تصمیم دارد در سال مالی جدید 38 میلیون گوشی هوشمند تولید کند!

علاوه بر این DiGiTimes گزارش داده است که سونی تصمیم دارد ورودی دوباره به عرصه فبلت‌ها داشته باشد و اسمارت فونی با صفحه نمایش ۶.۰ اینچی را تولید نماید. پس با این اوصاف در طول سال جاری شاهد محصولاتی نظیر سونی اکسپریا Z اولترا خواهیم بود.

سونی در طول سال ۲۰۱۴ محصولاتی نظیر سونی اکسپریا E4، اکسپریا E4g، اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا Z4 تبلت را معرفی کرده است و انتظار می‌رود که بعد از معرفی پرچم‌دار جدید این شرکت با نام اکسپریا  Z4 نیز شاهد محصولات میان‌رده اما شبه پرچم‌دار باشیم.

1 دیدگاه
  1. علی می گوید

    دوستان کسی میدونه Z4 قراره کی معرفی بشه ؟!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم