سامسونگ از چاقوی هوشمند گلکسی Blade رونمایی کرد!

زندگی امروزه ما روز به روز به‌سوی هوشمندتر شدن پیش می‌رود و در این مسیر نیز تمامی قطعات تصمیم دارند تا از این قافله عقب نمانند. بعد از تلویزیون و لامپ‌های هوشمند اکنون نوبت به چاقوی هوشمند رسیده است. این ابداع جدید نیز از سوی غول کره‌ای سامسونگ ساخته شده که گلکسی BLADE edge نام دارد و چاقویی است بسیار هوشمند و ماهر.

galaxy-blade-edge-3-620x437-567x400 سامسونگ از چاقوی هوشمند گلکسی Blade رونمایی کرد!

سامسونگ مدعی شده است که این چاقو به کمک سنسور‌های مختلفی که دارد می‌تواند برش‌ها را ۵۰ درصد سریع‌تر از سایر چاقو‌ها ایجاد کند و امکانات زیادی را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اما در پشت پرده چه خبر است؟

فردا روز ۱۳ به‌در است و در این روز همه ساله کمپانی‌های مختلف دروغ ۱۳ که البته خارجی آن اول آوریل است را منتشر می‌کنند که گویا این محصول نیز دروغ سامسونگ برای این روز است. این چاقوی هوشمند که بیشتر شبیه به فیلم‌های علمی تخیلی است، در واقع پرچم‌دار جدید این شرکت بوده که گلکسی S6 نامیده می‌شود و اکنون درون یک الماس تراش خورده قرار گرفته و عمل یک چاقو را انجام می‌دهد و می‌تواند از غذاهایی که شما درست کرده‌اید عکس بگیرد.

galaxy-blade-edge-2-620x437-567x400 سامسونگ از چاقوی هوشمند گلکسی Blade رونمایی کرد!

اما برخلاف گلکسی S6 این محصول در برابر آب مقاوم است و دسته آن نیز برای برش‌های بهتر قابل تغییر زاویه بوده تا کاربر راحت‌تر از آن استفاده کند. اما هرچه که باشد دروغی بیش نیست و به هیچ وجه شاهد حضور چنین محصولی در بازار‌ها نخواهیم بود.

galaxy-blade-edge-1-520x465-447x400 سامسونگ از چاقوی هوشمند گلکسی Blade رونمایی کرد!

2 دیدگاه
  1. سهیل اسکندری می گوید

    باریکلا به سامسونگ عزیز

  2. amir می گوید

    همین امروز فرداست که رنده گلکسی اس ۶ رو هم معرفی کنه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم