چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

0

در منوی تنظیمات کروم، یکی از ویژگی‌های جذاب، بهینه‌سازی داده هست. این ویژگی به مرورگر دستور می‌دهد که تمام ترافیک ورودی را بعد از فشرده‌سازی، بارگذاری کند و در نتیجه شما داده‌های کمتری را دانلود می‌کنید و در عین‌ حال عملا هیچ تغییری در مرورگر خود احساس نخواهید کرد. این کار می‌تواند مقدار زیادی از داده‌های ترافیکی ماهیانه شما را کاهش دهد و به شما اجازه می‌دهد بیشتر وب‌گردی کنید و اپلیکیشن‌های بیشتری را دانلود نمایید.

این یکی از ویژگی‌های موجود در نسخه اندروید و iOS کروم است و بعد از فعال‌سازی عمل خواهد کرد. اگر شما می‌خواهید این ویژگی را فعال کنید، ما به شما چگونگی انجام آن را آموزش می‌دهیم.

در اندروید:

۱- ابتدا برنامه کروم را باز کنید و برروی دکمه چرخ‌دنده در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. سپس، گزینه “Settings” را از منو انتخاب کنید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOm-240x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۲- در پایین منوی تنظیمات بر روی گزینه Data Saver کلیک کنید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOS-1-240x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۳- بر روی سوییچ فعال‌سازی کلیک کنید

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOS-3-240x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۴- با گذشت زمان، منوی بهینه‌ساز داده پر خواهد شد و یک گزارش از چگونگی دانلود اطلاعات و مقدار آن‌ها نمایش می‌دهد و می‌توانید مشاهده کنید که داده‌ها بعد از فشرده‌سازی کروم، چه‌ مقدار از ترافیک شما را حفظ کرده است.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOS-4-240x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

در iOS

۱- ابتدا برنامه کروم را باز کنید. سپس بر روی دکمه سه نقطه در بالا و سمت راست کلیک و گزینه تنظیمات را بزنید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOSmjmnn-225x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۲- به پایین حرکت و گزینه Bandwidth را انتخاب کنید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOSlk-225x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۳- بر روی Data Saver کلیک نمایید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOSmmm-225x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۴- بر روی سوییچ فعال‌سازی کلیک کنید.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOSmmb-225x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

۵- با گذشت زمان، منوی بهینه‌ساز داده پر خواهد شد و یک گزارش از چگونگی دانلود اطلاعات و مقدار آن‌ها نمایش می‌دهد و می‌توانید مشاهده کنید که داده‌ها بعد از فشرده‌سازی کروم، چه‌ مقدار از ترافیک شما را حفظ کرده است.

How-to-activate-Chromes-Data-Saver-feature-on-Android-amp-iOSmhi-225x400 چگونه میزان دانلود داده‌های گوشی خود را به وسیله تنظیمات کروم کمتر کنیم؟

منبع: phonearena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم