عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی ۱۳ تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

همیشه دیدن عکس‌های جوانی مشاهیر برایمان جالب است، از آنجایی که سایت ما در زمینه فن‌آوری فعالیت دارد، تصمیم گرفتیم که برایتان عکس ۱۳ تن از مدیران غول‌های این دنیا از زمان نوجوانی و در برخی از موارد جوانی تا الان را قرار دهیم.

مدیر عامل سابق اپل، استیو جابز راهنمایی و دبیرستانش را در کوپرتینو، ایالت کالیفرنیا گذراند و همان جا با استیو وزنیک آشنا شد. عشق و علاقه آن‌ها به کامپیوتر باعث شد که بعدها در سال ۱۹۷۶ شرکت اپل ایجاد شود.

steve عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

یکی از موسسان اپل به نام استیو وزنیک در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا بدنیا آمده است. زمانی که در HP کار می‌کرد، با استیو جابز آشنا شد که یک پسر دبیرستانی بود و تابستانها برای HP کار می‌کرد. این دو با هم آشنا شدند و باقی داستان را هم که خودتان می‌دانید.

apple-co-founder-steve-wozniak عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

بیل گیتس بزرگ شده سیاتل واشنگتن بود و همان جا دوران ابتدایی‌اش را در یک مدرسه معتبر با نام لیک ساید گذراند. او به دانشگاه هاروارد رفت و سال ۱۹۷۵ مایکروسافت را تاسیس کرد.

microsoft-co-founder-bill-gates عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

اریک اشمیت ریاست اجرایی شرکت گوگل، بزرگ شده ویرجینیاست و به دبیرستان یورک تاون رفته است.

google-executive-chairman-eric-schmidt- عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

مدیر عامل اپل تیم کوک، بزرگ شده موبایل در آلاباماست و به دبیرستان رابرتزدیل رفته است. پس از تحصیل در دانشگاه‌های آبرن و دوک و ۱۳ سال کار در IBM او در سال ۱۹۹۸ به اپل پیوست.

apple-ceo-tim-cook عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

مدیر عامل پیشین مایکروسافت، استیو بالمر متولد دیترویت است و در میشیگان بزرگ شده است. او در بخش ریاضیات آزمون SAT نمره بسیار خوبی را کسب کرد و در حال حاضر مالک لوس آنجلس کلیپرز است.

former-microsoft-ceo-steve-ballmer عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

یکی از موسسان گوگل، سرگی برین متولد مسکو است و از شش سالگی به ایالات متحده مهاجرت کرده است. او در مریلند به مدرسه رفت و در ریاضیات عالی بود. پیش از آنکه سال ۱۹۹۸ با لری پیج گوگل را تاسیس کنند، به دانشگاه‌های مریلند و استنفورد رفته است.

google-co-founder-sergey-brin عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

مدیر عامل آمازون جف بزوس متولد آلبوکرکی واقع در نیو مکزیکو است، اما دوران دبیرستانش را در  فلوریدا گذرانده است، پس از آن به دانشگاه‌های فلوریدا و پرینستون رفته و سال ۱۹۹۴ آمازون را تاسیس کرده است.

amazon-ceo-jeff-bezos عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

از موسسان گوگل، لری پیج بزرگ شده میشیگان بوده و به مدرسه‌های مانتسوری و ایست لنسینگ رفته است. در دانشگاه میشیگان او مهندسی و در دانشگاه استنفورد علوم کامپیوتر خوانده است.

google-co-founder عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

مارک کوبان، کار آفرین و میلیاردر بزرگ شده پنسیلوانیاست و در دانشگاه پیتزبرگ تحصیل کرده است. او پس از یک سال دانشگاه پیتزبرگ را رها کرد و به دانشگاه ایندیانا می‌رود و پس از آن به تگزاس رفته و اولین کمپانی‌اش با نام میکروسولوشن را به قیمت ۶ میلیون دلار سال ۱۹۹۰ به‌فروش می‌رساند.

billionaire-entrepreneur-mark-cuban عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

مدیر عامل و موسس شرکت دل، مایکا دل بزرگ شده هیوستون است. او در دانشگاه تگزاس تحصیل کرده و در همان جا به فروش سخت‌افزار کامپیوتری مشغول بود و سال ۱۹۸۴ شرکت کامپیوتری دل را تاسیس کرد.

dell عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

دیوید فیلو از موسسان یاهو، متولد ویسکانسین است، ولی در لوئیزیانا بزرگ شده است. او علوم کامپیوتر را در دانشگاه تولان خوانده و پس از آن وارد دانشگاه استنفورد شده است. او یاهو را سال ۱۹۹۴ تاسیس کرد.

yahoo-co-founder-david-filo عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

از موسسان یاهو و مدیر عامل پیشین این شرکت، جری یانگ متولد تایوان بوده ولی زمانی که ۱۰ ساله بود به سن خوزه مهاجرت می‌کند. زمانی که مشغول تحصیل در استنفورد بود با فیلو آشنا شده و پس از آن، این دو یاهو را تاسیس می‌کنند.

yahoo-co-founder-and-former-ceo-jerry-yang عکس دوران نوجوانی و بیوگرافی 13 تن از مدیران غول‌های فن‌آوری

1 دیدگاه
  1. mhn_13619 می گوید

    بیل گیتس خیلی جالبه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم