آدم کوچولوهایی عجیب با پیچ و مهره!

هرکسی هنری دارد و گاه در زمینه‌ای استاد است! خب، یک جوشکار حرفه‌ای چه گونه می‌تواند از این کار سخت، زمخت و طاقت فرسا، هنر خود را نشان دهد؟ شغلی که در آن فقط آهن و استیل و جوشکاری است و باقی مانده آن، کمی آهن قراضه.

شاید پیش بیاید که یک جوشکار حرفه‌ای، برای مدتی بیکار شود، پس می‌تواند از این زمان استفاده مفیدی کرده و نتیجه خوبی بگیرد. گاهی همین آهن قراضه‌ها می‌تواند یک زندگی را بچرخاند. آقای استیو اپل، در زمان‌هایی که بیکار می‌شد، با آهن‌های کنار دستش، آدم آهنی‌های کوچکی می‌ساخت، وقتی وی در سال 1989 از کار تمام وقت خود در نیروی دریایی کنار گذاشته شد، تصمیم گرفت تا این حرفه را جدی پیگیری کند.

او در ابتدا از مهارت‌های یکی از همکاران خود نیز برای ساخت این عروسک‌های فلزی بهره گرفت، حال وی یک حرفه‌ای تمام عیار در این حوزه به شمار می‌رود. او 25 سال است که مشغول ساخت این آدمک‌های فلزی است.

در کار دستی‌های آقای اپل همه چیز یافت می‌شود و هر آدمکی را که فکر کنید او ساخته است. از آدمکی که در حال ترومپت زدن است تا فردی که پشت کامپیوتر نشسته و در حال تایپ است. شاید او بتواند آدمک مورد علاقه شما را به راحتی و با چند پیچ و مهره و سیم مسی برای شما بسازد!

– آدمکی فلزی در حال نواختن ترومپت

gallery-1442253400-trombone

– آدمکی فلزی در حال کار با کامپیوتر

gallery-1442251596-computer-w-printer

 – آدمکی فلزی در حال نقاشی بر روی بوم

1442253341-artist-jpg

1 در مورد “آدم کوچولوهایی عجیب با پیچ و مهره!”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا