۵ دلیل برای آنکه از اپلیکیشن دیوار استفاده کنیم!

Divar 1

بایستی اپلیکیشن دیوار را یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین برنامه‌هایی دانست که در فضای وب وجود دارد. البته دیوار در ابتدا با سایت خود مشهور شد که همچنان نیز به فعالیتش ادامه داده و یکی از بهترین‌های دنیای مجازی است اما برای سهولت دسترسی به امکانات دیوار، می‌توانید از اپلیکیشن آن استفاده کنید و به آسانی آگهی‌های خودتان را برای اطلاع سایرین بر رویش قرار داده و یا به دنبال سوژه موردنظرتان بگردید.

در این مقاله قصد داریم تا ۵ دلیل برای‌تان بیاوریم که چرا دیوار یک برنامه فوق‌العاده جهت استفاده شماست. پس با آی‌تی‌رسان همراه باشید.

۱- رایگان است

Divar 5

به طور معمول دادن آگهی در فضایی که اعتبار بالا و خواننده زیاد داشته باشد، نیاز به پرداخته هزینه دارد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید در راهنمای همشهری آگهی فروش بدهید، بایستی هزینه‌ای را بابت این کار بپردازید تا بتوانید فیدبک خوبی بگیرید. اما در دیوار گذاشتن آگهی، به هر تعدادی که بخواهید (البته با موضوعات مختلف) رایگان است. از طرفی بازدیدکنندگان فوق‌العاده زیاد به شما کمک می‌کند تا هرچه سریع‌تر به هدف خودتان برسید.

۲- محدودیت ندارد

Divar 4

شما در دیوار نه تنها برای گذاشتن تعداد کالاهای خود محدودتی ندارید بلکه می‌توانید به توضیحات کافی درباره جنس مورد نظر خودتان پرداخته و عکس‌های خوبی نیز در کنار آن قرار دهید. در واقع در دیوار برخلاف بسیاری از آگهی‌های کاغذی، دست شما برای دادن توضیحات باز است و قادر هستید تا به خوبی خریدار را نسبت به محصول خودتان آشنا کنید.

۳- تفکیک پذیری عالی دارد

Divar 2

شما چه خریدار باشید و چه فروشنده، می‌توانید به سرعت محل مناسب برای آگهی و یا خرید کالای خودتان را پیدا کنید. حتی قادر هستید تا در ابتدا شهر و یا منطقه موردنظرتان را برای خرید انتخاب و سپس به جستجو میان کالاهای مدنظرتان بپردازید.

۴- بی‌واسطه خرید می‌کنید

Divar 6

یکی از معضلات همیشگی خریداران، وجود واسطه‌هایی است که سبب می‌شوند تا کالا به صورت گران‌تر به دست مصرف کننده برسد، اما در دیوار این واسطه‌ها حذف می‌شوند و خریدار و فروشنده به صورت مستقیم با یکدیگر در تماس هستند. البته یک واسطه هم می‌تواند کالای شخص دیگر را برای فروش به نمایش بگذارد اما در نهایت این خریدار است که تصمیم می‌گیرد تا از فروشنده اصلی بخرد یا همچنان از یک واسطه استفاده کند.

۵- مرجع قیمت است

Divar 3

شاید به دنبال به‌دست آوردن یک دست مبلمان، خانه، خودرو یا حتی یک بازی در بازار هستید اما نمی‌دانید که چگونه قیمت عرف آن را به دست بیاورید. برای این‌کار کافی است تا به بخش مورد نظر در دیوار بروید و از انبوه آگهی‌های مرتبط، حول و حوش قیمتی آن را به دست بیاورید. در واقع دیوار همچون یک مارکت معتبر هم می‌تواند عمل کند و شما را در آگاهی یافتن نسبت به شرایط قیمتی بازار یاری دهد.

bazar-logo

ممکن است شما دوست داشته باشید