چگونه بخش Quick Setting اندروید مارشمالو را شخصی سازی کنیم؟!

android-marshmallow-quick-settings-100620650-primary.idge_ چگونه بخش Quick Setting اندروید مارشمالو را شخصی سازی کنیم؟!

در بخش تنظیمات سریع (quick setting) اندروید مارشمالو شما می‌توانید به برخی امکانات دستگاه خود بدون نیاز به مراجعه به بخش تنظیمات دسترسی داشته باشید، از جمله امکاناتی که شما می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته‌باشید می‌توان به Wi-Fi، بلوتوث، GPS و چند گزینه دیگر اشاره کرد. حال به‌هر دلیلی اگر شما بخواهید در اندروید مارشمالو این گزینه‌ها را شخصی‌سازی کنید، متوجه خواهید شد که دیگر هم چون گذشته امکان ویرایش آن‌ها وجود ندارد و برای این کار باید راه طولانی‌تری را نسبت به نسخه‌های قبلی اندروید طی کنید. در ادامه قرار است باهم یاد بگیریم چگونه گزینه‌های بخش تنظیمات‌سریع را شخصی‌سازی کنیم.

– ابتدا نوار نوتیفیکیش‌ را به‌طور کامل باز کنید (دوبار از بالا به پایین سوایپ کنید)، سپس روی علامت چرخ‌دنده لمس کنید و برای چند ثانیه نگه‌دارید و رها کنید. حال پیامی مبنی بر فعال شدن بخش System UI Tuner نمایش‌داده می‌شود.

این رو هم بخون:

android6marshmallow-systemuituner چگونه بخش Quick Setting اندروید مارشمالو را شخصی سازی کنیم؟!

– به بخش تنظیمات تلفن‌همراه خود مرجعه کنید و در آخر لیست بخش System UI Tuner را انتخاب کنید، سپس وارد بخش Quick settings شوید.

android6marshmallow-quicksettingstiles چگونه بخش Quick Setting اندروید مارشمالو را شخصی سازی کنیم؟!

– حال هرکدام از کاشی‌های این بخش را که نمی‌خواهید لمس کنید و به سمت سطل آشغال ببرید، با حذف اولین کاشی گزینه افزودن (+) نمایش‌داده می‌شود، حال می‌توانید گزینه‌های دلخواه را به بخش تنظیمات سریع اضافه کنید.

1 دیدگاه
  1. رضا ز می گوید

    جالبه خوشم اومد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم