کدام مدل از اسمارت‌فون‌های نکسوس ۵X مشکل صفحه‌نمایش هنگام شارژ را دارند؟

1

Google-Nexus-5X1 کدام مدل از اسمارت‌فون‌های نکسوس 5X مشکل صفحه‌نمایش هنگام شارژ را دارند؟

مطمئنا شما هم خبرهایی در رابطه با مشکل نکسوس ۵X ساخته ال‌جی در هنگام شارژ شنیده‌اید، کاربران وب‌سایت XDA نیز تاکنون بارها گزارش هایی مبنی بر این مشکل را منتشر کرده‌اند که هنگام شارژ با کابل USB نوع C صفحه‌نمایش گوشی از کار می‌افتد، این درحالی‌است که عده‌ دیگری از کاربران این مشکل را با نکسوس‌هایشان نداشته‌اند؛ بنابراین مشخص می‌شود این مشکل تنها در  یک سری از این اسمارت‌فون‌ها وجود دارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند کاربرانی که به این مشکل برخورد کرده‌اند، جزء دسته افرادی بوده‌اند که از نکسوس‌های ساخته شده در ماه سپتامبر خریداری کرده‌اند، هرچند بعضی از افراد که نکسوس ۵X را در ماه اکتبر خریده‌اند نیز به این مشکل برخورد کرده‌اند اما بیشتر، نکسوس‌های ساخته سپتامبر را دارای مشکل می‌دانند. اگر قصد دارید نکسوس ۵X را خریداری کنید، بهتر است به ماه ساخته شدن گوشی دقت کنید به این ترتیب که با نگاه‌کردن به سریال نامبر درج شده روی کارتن اگر با شماره ۵۰۹ شروع شده باشد، در ماه سپتامبر ساخته شده و دارای مشکل است، اگر با ۵۱۰ شروع شده باشد، ساخته شده در ماه اکتبر است و هم چنین گوشی‌هایی که سریال نامبر آن‌ها با ۵۱۱ شروع می‌شود ساخته شده در ماه نوامبر هستند.

البته توجه داشته باشید که نکسوس‌های دارای مشکل نیز با استفاده از کابل‌های معمولی دچار ایراد نمی‌شوند و این مشکل مختص به استفاده از کابل USB نوع C است.

1 دیدگاه
  1. ِDaniel می گوید

    من نکسوس ۵ داشتم خوب بود راضی بودم
    الان one m8 eye دارم
    به نظرتون میصرفه ۵x f بگیرم؟

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم