درباره ما

به طور حتم سایت‌های بسیاری در دنیای وب و داخل کشور در ارتباط با حوزه فناوری اطلاعات و یا همان آی‌تی وجود دارند. سایت‌هایی که به واسطه پیشرفت روزافزون صنعت آی‌تی، علاقه‌مندان بی‌شماری پیدا کرده‌اند. اما در این بین اکثریت قریب به اتفاق این سایت‌ها بر مبنای کپی و یا در بهترین حالت، ترجمه اختصاصی شکل گرفته‌اند و بسیار کم می‌توان مواردی را یافت که مطالب اختصاصی به خود را تولید کنند.

آی‌تی‌رسان، سایتی است که با بهره‌گیری از یک تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه آی‌تی و معلومات عمومی کشور که همکاری نزدیک و تنگاتنگی را با منابع خبری و شرکت‌های بزرگ جهت تولید اخبار و مقالات به‌روز دارد، می‌خواهد تا مطالبی منحصربفرد و بومی شده را برای کاربران عزیز خود فراهم بیاورد.

ساختار منظم، اخبار و مطالب کاملا فنی و ویرایش شده، بررسی‌های تخصصی و همراه با کالاهای اصلی (حتی پیش از ورود آن‌ها به بازار) خود ثابت خواهد کرد که وارد چه سایت متفاوتی شده‌اید و از پشتیبانی چه تیم متخصصی برخوردار خواهید شد.

لازم به ذکر است که آی‌تی‌رسان دارای پروانه رسمی فعالیت با شماره ثبت ۲۳۴۸۴ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و صاحب امتیاز و مدیر مسئول حقیقی دارد.