به طور حتم سایت‌های بسیاری در دنیای وب و داخل کشور در ارتباط با حوزه فناوری اطلاعات و یا همان آی‌تی وجود دارند. سایت‌هایی که به واسطه پیشرفت روزافزون صنعت آی‌تی، علاقه‌مندان بی‌شماری پیدا کرده‌اند. اما در این بین اکثریت قریب به اتفاق این سایت‌ها بر مبنای کپی و یا در بهترین حالت، ترجمه اختصاصی شکل گرفته‌اند و بسیار کم می‌توان مواردی را یافت که مطالب اختصاصی به خود را تولید کنند.

آی‌تی‌رسان، سایتی است که با بهره‌گیری از یک تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه آی‌تی و معلومات عمومی کشور که همکاری نزدیک و تنگاتنگی را با منابع خبری و شرکت‌های بزرگ جهت تولید اخبار و مقالات به‌روز دارد، می‌خواهد تا مطالبی منحصربفرد و بومی شده را برای کاربران عزیز خود فراهم بیاورد.

ساختار منظم، اخبار و مطالب کاملا فنی و ویرایش شده، مشاوره‌های اختصاصی برای خرید، پاسخ‌گویی بالا و بررسی‌های تخصصی از کالاهای اصلی (حتی پیش از ورود آن‌ها به بازار) خود ثابت خواهد کرد که وارد چه سایت متفاوتی شده‌اید و از پشتیبانی چه تیم متخصصی برخوردار خواهید شد.

ما چه می‌کنیم؟

تمرکز اصلی ما بر روی تولید محتوای اختصاصی قرار دارد، هرچیزی که به نوعی به دنیای فناوری متصل باشد، به کار ما مرتبط خواهد بود.

انواع نقد و بررسی، نوشتن مقالات تحلیلی، مقایسه گجت‌ها، سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها، تهیه گزارش از بیزینس شما و یا نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، بخشی از فعالیت آی‌تی‌رسان در دنیای بزرگ فناوری است.

ما با سالیان طولانی تجربه در دنیای وب و کسب جایگاهی بالا در بین رقبا به‌خوبی نشان داده‌ایم که پتانسیل بسیار زیادی برای موفقیت داشته و همگان از همکاری با ما راضی هستند.

ما که هستیم؟

آی‌تی‌رسان از خرداد ماه سال 1391 فعالیت خودش را در عرصه وب فارسی آغاز کرد و تمرکز اصلی‌اش را بر روی حوزه فناوری گذاشت.

در آی‌تی‌رسان تیمی متخصص در بخش‌های گوناگونی همچون تولید اخبار داخلی و خارجی، بررسی‌های تخصصی گجت و اپلیکیشن، مقالات آموزشی، مشاوره خرید، تهیه گزارش‌های اختصاصی، حضور در نمایشگاه‌ها و… فعالیت می‌کنند.

در ضمن باید بدانید که  وب سایت آی‌تی‌رسان دارای پروانه رسمی فعالیت با شماره ثبت ۲۳۴۸۴ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و صاحب امتیاز و مدیر مسئول حقیقی دارد.

تیم ما
بنیان‌گذار و سردبیر
مدیر تحریریه

محمد میرزایی

مدیر داخلی

مریم طوسی

مدیر بازرگانی
دبیر سرویس فناوری
عضو ارشد تحریریه
عضو تحریریه
عضو تحریریه
عضو تحریریه

زینت غلامی

گرافیست و نریتور

رضا رفیعی دوست

مدیر شبکه‌های اجتماعی
اسکرول به بالا
کسری پارس