تبلیغات

پیرو پیشرفت علم، راه‌های نوین کسب اطلاعات و ارتباطات، و گسترش روزافزون کاربران اینترنت به خصوص در ایران، روش‌های تجارت و بازاریابی نیز دچار تحول چشم‌گیری شده‌اند. از این رو امروزه تبلیغات در فضای وب در سایت‌های پربازدید و مرتبط، به یکی از موثرترین سبک‌های بازاریابی تبدیل شده است.
وب‌سایت آی‌تی‌رسان که یکی از برترین و پر بازدیدترین وب‌سایت‌های آی‌تی کشور به حساب می‌آید، بیلبورد مناسبی برای نمایش تبلیغات شماست. آی‌تی‌رسان با انتشار مقالات انحصاری و با کیفیت، تمرکز و توجه بی‌بدیل به نیازهای کاربران ایرانی و ارایه راهکارهایی در راستای رفع پرسش‌ها و مشکلات‌شان، یکی از متفاوت‌ترین مکان‌ها برای تبلیغات شماست که پتانسیل بالایی در جذب مخاطب دارد. این وب‌سایت در بخش‌های گوناگونی همچون خبر، آموزش، آزمایشگاه، تازه‌ها، بازارچه، دانلودها، مسابقات گوناگون و … با ارایه مطالبی انحصاری و جذاب، قشر گسترده‌ای از مخاطبین خاص و علاقه‌مند را در یکجا جمع کرده و به همین خاطر بهترین مکان جهت تبلیغات هدفمند برای مشاهده کاربران با دانش و خاص است.
به این ترتیب روش‌های زیر برای نمایش تبلیغات در آی‌تی‌رسان فراهم شده است:

موقعیت‌های تبلیغاتی در صفحه اصلی سایت

موقعیت‌های تبلیغاتی در صفحه داخلی سایت

برای اطلاع از تعرفه‌های سایت، با ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل ads@itresan.com و یا itresan@gmail.com (ترجیحا هر دو!) از قیمت‌ها نیز مطلع شوید.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان