pishgaman

برترین تامین کننده نوت‌بوک‌های ایسوس کیست؟!

Awards

شرکت آوات، ارایه کننده خدمات و توزیع کننده نوت بوک، تبلت و موبایل، برترین توزیع کننده نوت بوک های سری G.U.N و برترین تامین کننده نوت بوک های ایسوس در سال 2012 شد.
به گزارش رسانه آوات، این شرکت که از سال 89 وارد بازار نوت بوک شده است با تکیه بر نوآوری در توزیع و تجربه در خدمات توانسته رشد بالایی در بازار نوت بوک داشته باشد. هفته گذشته شرکت آوات در گردهمایی بزرگ خانواده ایسوس توانست دو تندیس Pegasus این کمپانی را از آن خود کند و بالاتر از دیگر شرکای ایسوس در بخش توزیع و تامین نوت بوک بایستد.
شرکت آوات برای نخستین بار درسال 2010 جایزه بیشترین فروش محصولات سری G.U.N ایسوس را دریافت کرد و امسال نیز دوباره توانست این مقام را کسب کند.
همچنین شرکت آوات در چهارمین جشنواره ستاره های فناوری ایران، در بین توزیع کنندگان نوت بوک در ایران بیشترین رشد را از آن خود کرد و به سبب دستیابی به نرخ رشد بالا و عرضه محصولات نوین همگام با روندهای جهانی، جایزه شتاب را در بخش ارایه کنندگان کامپیوترهای کامل این جشنواره دریافت کرد. نشان زرین ستاره فناوری توسط دکتر بزرگیان -معاون نوسازی وتحول اداری ریاست جمهوری و رییس کمیته تخصصی دولت الکترونیک- به احسان بیات، مدیرعامل شرکت آوات اهداء شد.
گفتنی است شرکت آوات در سال 91 نخستین تبلت‌ها و نوت بوک‌های لمسی ویندوز 8 را روانه بازار کرد و به تازگی پدفون 2 ایسوس را نیز به سبد کالای خود اضافه کرد و وارد بازار موبایل شد. همچنین این کمپانی در دو نمایشگاه بزرگ استانی سال 91 یعنی اتوکام اصفهان و کامکس مشهد نیز حضوری فعال داشت. علاوه بر این، آوات در جیتکس 2012 دوبی به همراه شریک تجاری خود Wisecom جدیدترین محصولات ایسوس را هفته فناوری خاورمیانه معرفی کرد. لازم به ذکر است آوات در حال حاضر نماینده رسمی ایسوس در بخش نوت بوک، تبلت و موبایل است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا