تصاویری از رابط کاربری نکسوس‌های جدید گوگل فاش شد

سایت Android Police به برخی فایل‌های GIF که لانچر نکسوس‌های تولیدی سال ۲۰۱۶ یعنی Sailfish و مارلین را نشان می‌دهند، دست پیدا کرده است. ما هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با این دو دستگاه در اختیار نداریم و تنها برخی از مشخصات و رندر‌های آن‌ها را مشاهده کرده‌ایم. لانچر مورد نظر به احتمال زیاد در نسخه نهایی اندروید ۷ و همراه با نکسوس‌های جدید معرفی خواهد شد.

با مشاهده تصاویر زیر متوجه حذف نوار جستجو گوگل می‌شوید، این نوار با یک تب که بر روی آن حرف G قرار گرفته، جایگزین شده و با لمس یا بیرون کشیدن آن به قسمت‌های خاصی دسترسی پیدا خواهید کرد.

gsmarena_001 با بیرون کشیدن این تب، عملکرد‌های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد ولی به علت عدم نهایی بودن این نسخه، قادر به مشاهده کارایی کامل آن نیستیم. ما حدس می‌زنیم که گوگل عملکردهای جدیدی برای دستیار خود در نظر گرفته باشد.

gsmarena_002

دکمه صفحه برنامه‌ها (app drawer icon) نیز در این نسخه حذف شده و شما برای دسترسی به برنامه‌های خود باید قسمت پایین صفحه را گرفته و به سمت بالا بکشید.

gsmarena_003

صفحه تنظیمات این لانچر جدید بسیار شبیه به نسخه حال حاضر لانچر Google Now است، البته شاید در نسخه نهایی تغییراتی ایجاد و گزینه‌های جدیدی به آن اضافه شود. نحوه نمایش پوشه برنامه‌ها نیز تغییر کرده و گویی از درون تلسکوپ به آن‌ها نگاه می‌کنید.

علاوه بر فایل‌های GIF، تصاویر رسمی پس‌زمینه نکسوس‌های جدید نیز فاش شده‌اند، در زیر تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید.

3 در مورد “تصاویری از رابط کاربری نکسوس‌های جدید گوگل فاش شد”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH