7 نام تجاری جدید، برای محصولات سامسونگ ثبت شد!

Yeosu_Expo_Samsung_Pavilion_016

کمپانی سامسونگ، که مدت ها است از نام گذاری های بسیار مشابه محصولات خود رنج می‌برد به تازگی در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا، 7 نام تجاری جدید را برای خود به ثبت رسانده است.
این کمپانی کره ای، برای حفاظت از ایده های نوین خود در جهت ساخت محصولات تازه، نام های تجاری Samsung Micro ،Mobile Samsung 5G، Samsung Fit، Samsung Expo، Samsung Go،Samsung Pro، S MUSICIAN را برای محصولات خود برگزیده که گویا بالاخره قرار است از نام های عجیب غریبی همچون کهکشانی رهایی یابیم!
به نظر می‌رسد سامسونگ، در حال کار و آزمایش کردن نسل پنجم شبکه های ارتباطی یعنی همان 5G باشد و کاربر بتواند به وسیله نسل پنجم ، با سرعت 1 گیگابایت در ثانیه به گشت و گذار در دنیای مجازی اینترنت بپردازد.بر اساس اطلاع قبلی این غول فناوری، نسل جدید ارتباطات احتمالا تا سال 2020 برای تبدیل شدن به یک استاندارد، طرفداران اینترنت پرسرعت را چشم انتظار بگذارد.
S MUSICIAN نیز، احتمالا یک برنامه و اپلیکیشن کاربردی موسیقی خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد خود، به تولید موسیقی و آهنگ بپردازند و شاید سامسونگ در حال کار برروی یک اسمارت فون موسیقی محور، باشد. سامسونگ فیت هم، احتمالا یک برنامه مرتبط با سلامت باشد که شاید به کمک ابزار جانبی مخصوص خود، ضربان قلب شما را به نظارت خود درآورد!
هنوز نمیدانیم که آیا نام هایی که به تازگی در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا، به ثبت رسیده اند خبر از ورود محصولات جدید و بدون کهکشانی را به علاقه مندان، یکی از بزرگترین غول های کره ای اهدا می‌سازند یا خیر! پس بهتر است شما حدس بزنید و به ما بگویید هر نام، نشان دهنده چه چیزی است!

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان