سامسونگ گلکسی Grand، به آندروید 4.2.2 بروز خواهد شد!

 

Samsung-Galaxy-Grand-I9082

سامسونگ به تازگی با عرضه نسخه 4.2.2 سیستم عامل آندروید برای سری گلکسی گرند خود، اعلام کرد چرخه بروزرسانی ها برای این تلفن هوشمند به پایان رسیده است. این بروزرسانی، برای کشورهای روسیه و کره جنوبی فعلا منتشر شده و انتظار می‌رود در چندین روز آینده، شاهد عرضه رام جهانی Android 4.2.2  برای سامسونگ گلکسی Grand باشیم!

آخرین بروزرسانی برای گلکسی گرند، ویژگی های جذابی را همانند ویجت های صفحه لاک اسکرین، advanced toggles menu، محافظه صفحه نمایش daydream، بهبود سوئیچ کردن بین اپلیکیشن ها و با توجه به بازخورد های منتشر شده از سوی کاربران، ارتقای تجربه کاربری را به همراه داشته است.

همانطور که می‌توان انتظار داشت، این بروزرسانی چندین ویژگی خوب نرم افزاری از پرچم دار جدید سامسونگ، گلکسی S4 را می‌توان برای کاربران گلکسی گرند، به ارمغان آورد.

اگر شما به برورسانی دیوایس خود به نسخه 4.2.2 سیستم عامل آندروید، علاقه مند هستید می‌توانید از لینک زیر آن را دریافت نمایید اما به یاد داشته باشید، روند فلش کردن یک دستگاه آندرویدی بسیار خطرناک است و به ابطال گارانتی آن می‌انجامد. پیشنهاد می‌کنیم تا عرضه نسخه نهایی این بروزرسانی برای گلکسی Grand منتظر بمانید و یا در صورت فلش کردن آن، طبق دستورات گفته شده پیش روی نمایید.

لینک دانلود

نمایش نظرات (9)