زمان عرضه به‌روزرسانی 4.4 اندروید برای محصولات سامسونگ، اعلام شد!

install-android-4-4-kitkat-home-launcher-your-samsung-galaxy-s3.w654

مدت‌ها است که کمپانی گوگل، نسخه کیت‌کت سیستم عامل اندروید خود را معرفی کرده است. اما چه زمانی اسمارت فون‌های اندرویدی سامسونگ به این نسخه، به‌روز خواهند شد؟!

در خبری که به‌تازگی درز انتشار پیدا کرده، زمان دریافت این به‌روزرسانی برای برخی از محصولات سامسونگ اعلام شده است. همان‌طور که می‌توان انتظار داشت، جدیدترین پرچم‌داران سامسونگ – گلکسی نوت 3 و گلکسی S4 –  و مدل‌های قدرتمند سال گذشته – گلکسی S3 و گلکسی نوت 2- ، اولین محصولاتی هستند که به نسخه “کیت‌کت” سیستم عامل اندروید گوگل به‌روزرسانی می‌شوند.

تلفن‌های هوشمند گلکسی S4 و گلکسی نوت 3، این به‌روزرسانی را در 2 ماه آینده یعنی ژانویه دریافت خواهند کرد. البته سامسونگ در نظر دارد تا عرضه به‌روزرسانی اندروید 4.4 را برای محصولات قدرتمند سال گذشته‌‌اش با تاخیر نسبتا کوتاهی روبه‌رو سازد و این به‌روزرسانی را در ماه‌ فروردین یا اردیبهشت سال آینده برای گلکسی S3 و نوت 2، ارائه خواهد داد. البته هیچ تاییدیه رسمی برای این ادعا، وجود ندارد!

در نسخه جدید سیستم عامل اندروید، پروژه Svelte باعث بهبود عملکرد رابط کاربری شده است. این بدین معنی است که تمام محصولاتی که به‌ این نسخه به‌روز می‌شوند، عملکرد بهتری را از خود به نمایش خواهند گذاشت. اگرچه قابلیت‌های مولتی تسکینگ و مدیریت حافظه، ارتقا جدی پیدا کرده است.

به‌نظر شما کدامیک از محصولات سامسونگ این به‌روزرسانی را دریافت می‌کند؟! برندهایی همچون هواوی چرا تابه‌حال در ارائه به‌روزرسانی برای محصولات خود، ضعیف عمل کرده‌اند؟!

نمایش نظرات (8)