سامسونگ به‌زودی با ایده‌های جدیدش، بازار را دگرگون می‌کند!

samsung-to-unveil-next-gen-flexible-and-transparent-amoled-displays

به‌نظر می‌رسد که طراحی و تولید محصولی با صفحه نمایش خمیده برای سامسونگ کافی نبوده است چرا که این کمپانی به‌دنبال ثبت حق اختراعی بی‌نظیر برای محصولاتی با صفحه نمایش شفاف یا transparent می‌باشد.

این پتنت که توسط PatentBolt منتشر شده است، یک صفحه نمایش شفاف لمسی را معرفی می‌کند که هم از جلو و هم از عقب، می‌توانید با آن کار کنید. در واقع با استفاده از یک صفحه نمایش شفاف، کاربران می‌توانند از تمام انگشتان خود برای کنترل تلفن همراه یا موبایل‌شان استفاده نمایند. برای مثال، شما می‌توانید با لمس قسمتی از پشت صفحه نمایش، پوشه‌ای را باز کنید یا حتی فیلمی را در هنگام مشاهده، متوقف کنیدtransparent screen-578-80

البته تکنولوژی صفحه نمایش‌ شفاف چیزی تازه‌ای نیست و کمپانی سونی اریکسون در سال 2009 با تولید Xperia Pureness ، این فناوری را به بازار معرفی کرده بود. با این حال، از آن‌جایی که برند بزرگی همچون سامسونگ به تولید محصول یا محصولاتی با چنین نمایشگر عجیب و غریبی چشم دوخته است، پس به‌زودی باید منتظر سایر سازنده‌های معتبر باشیم که به این بازار ورود پیدا خواهند کرد. نظر شما چیست؟! آیا دوست دارید تا تلفن همراه‌تان را از دو طرف، کنترل کنید؟!

پیام بگذارید