مایکروسافت بازی واقعیت افزوده‌ Minecraft Earth را معرفی کرد

مایکروسافت حدود دو هفته پیش به یک بازی واقعیت افزوده (Augmented Reality) موبایلی اشاره و تاکید کرد این بازی را به زودی عرضه خواهد کرد. حال این شرکت بازی واقعیت مجازی Minecraft Earth را برای گوشی‌های اندرویدی و iOS معرفی کرده و در تابستان امسال به بازار عرضه خواهد شد.

اگر شما یکی از کاربران قدیمی بازی Minecraft هستید، حتما خوشحال خواهید شد اگر بدانید که این بازی شامل همان شخصیت‌های قدیمی است.

بازیکنان ماینکرفت قادر خواهند بود که قطعه‌های خاص را کشف و جمع‌آوری کنند و از آن‌ها برای ساخت و ساز استفاده کنند.

مهم‌تر از همه، بازیکنان قادر خواهند بود در دنیای واقعی با مشاهده منابع بازی و به کمک یک مکانیک جدید با نام Tappables، از آیتم‌ها و مواد اولیه استفاده کرده و وظایف خود را انجام دهند.

به طور مثال در یک پارک محلی احتمال دارد با یک معدن رو به رو شوید که مواد اولیه‌ مورد نیاز شما همانند الماس را در اختیارتان قرار می‌دهد یا ممکن است درختان توسط هیولاها پرتاب شوند. شما باید با هیولاها مبارزه کنید اگر می‌خواهید منابع را جمع آوری کنید که به شما پاداش داده تا بتوانید مراحل بازی را طی کنید.

Minecraft Earth یک بازی سرگرم کننده و مناسب برای وقت گذرانی با دوستان است که مایکروسافت آن را برای تجربه‌ای چند نفره بهینه کرده است و از تمام گوشی‌هایی که مجهز به قابلیت VR هستند پشتیبانی می‌کند.

منبع phonearena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم