زندگی جادویی با کنترل جادویی ال‌جی!

SmartControl_Remote-560x314

آیا تا به حال درباره کنترل جادویی تلویزیون ال‌جی موسوم به Magic Remot چیزی شنیده‌اید؟

دوست دارید فرمانده باشید؟ با کنترل هوشمند ال‌جی همیشه فرمانده خواهید بود؛ چه در حال انتخاب کانال باشید یا مرور وب یا هر کار دیگر.

  اختراع کنترل از راه دور مثل یک وحی بود. قبلاً مجبور بودید یکی از چهار دکمه جلوی تلویزیون را انتخاب کنید و برای این کار یا مجبور بودید از جای خود بلند شوید یا زرنگی می‌کردید و از دسته بلند جارو برای عوض کردن کانال یا کم و زیاد کردن صدا استفاده می‌کردید. البته بابت این کار خیلی به جعبه سیاه کنار اتاق خود بدهکار هستید!

کنترل از راه دور قدرت تلویزیون را به ببینده بازگرداند.

امروز ال‌جی کنترل را گامی به جلو برده است. اول از همه کنترل جادویی Magic Remote شبیه چیزی است که برای کنترل موشک‌های جنگنده استفاده می‌شوند اما باورکنید ساده‌تر از آن است که پرواز کند. کنترل از راه دور را به سمت صفحه تلویزیون بگیرید تا اشاره‌گر روی صفحه ظاهر شود. این اشاره‌گر از همان موقع با حرکت دست شما حرکت می‌کند. هیچ اشتباهی وجود ندارد؛ کنترل کشویی کلید و چرخ گردان نیز برای پیمایش به شما کمک می‌کنند.

اگر می‌خواهید کانال تلویزیون را عوض کنید کافیست شماره کانال را با کنترل روی هوا بنویسید و تلویزیون خودش کانال را عوض می‌کند!

یا می‌توانید با تلویزیون حرف بزنید؛ قابلیت تشخیص صدا در کنترل جادویی Magic Remote باعث می‌شود شما با صحبت کردن واژه‌‌ها را جست‌وجو کنید و دستورات را اعمال کنید. تلویزیون هوشمند از شما اطاعت می‌کند.

کنترل تلویزیون تنها به وجود کنترل جادویی Magic Remote محدود نمی‌شود. برنامه کاربردی LG TV Remote می‌تواند گوشی هوشمند شما را به یک ابزار کمکی و دم دست تبدیل کند. شما می‌توانید اشاره‌گر را کنترل، در فهرست کانال‌ها پیمایش و سرگرمی را با دستان خود کنترل کنید. با صفحه‌کلید کامل QWERTY همه متون پشتیبانی می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
 1. سید محمد حسین حسینی می گوید

  باسلام
  کنترول جادوی من موسش خراب شد که با مراجعه به نمایندیتون در دلیجان به آقای ابراهیمی موسش درست شد و متاسفنه از کار افتاد وایشان فرمودن این اکنترول ها یک بار مصرف هستن ومن الان با مراجعه به کنترول فروشی ها کنترول پیدا نکردم خواهشن راهنمای بفرمایید

  موافقم ۱
  1. محمود می گوید

   سلام
   منم از این نوع کنترل داشتم متاسفانه قابش شکسته در صورت عدم تعمیر کنترل شما و در صورت فروش ، قاب یا کل کنترل شمارو خریدارم
   ۰۹۳۷۰۳۵۵۰۱۵

   موافقم ۱
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.