جدیدترین به‌روزرسانی سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 با قابلیتی جدید منتشر شد

دیروز و دقیقا هنگامی‌که قیمت گجت پوشیدنی سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 به پایین‌ترین رقم خود رسید؛ به‌روزرسانی جدیدی برای این اسمارت‌واچ منتشر شد و آن‌را به یک ابزار به‌مراتب ارزشمندتر تبدیل کرد.

برخلاف انتظار برخی کاربران، این به‌روزرسانی فاقد قابلیت ECG یا تشخیص سقوط است. با این‌حال وب‌سایت TizenHelp معتقد است که به‌روزرسانی جدیدا منتشر شده برای دستگاه‌های گلکسی واچ اکتیو 2 در کشورهای کره‌جنوبی و آلمان ضمن رفع برخی باگ‌های معمول دارای برخی امکانات جدید است.

قابلیت نمایش تصاویر واتس‌آپ بر روی اسمارت‌واچ در عوض نمایش محتوای چت‌ها با فرمت متنی، مهم‌ترین مشخصه جدید این به‌روزرسانی محسوب می‌شود. فریم‌ور جدید با شماره ورژن R820XXU1BTA1 منتشر شده و کاربران به‌زودی بایستی اعلان مربوط به دانلود و نصب این به‌روزرسانی را مشاهده نمایند. در واقع واتس‌آپ نخستین اپلیکیشن پیام‌رسانی است که به‌عنوان یک بستر آزمایشی جهت نمایش تصاویر پیام‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. پیش از انتشار به‌روزرسانی جدید، کاربران صرفا قادر به دریافت متون بودند و کلیه تصاویر ارسالی مخاطبان به شکل آیکون دوربین نمایش داده می‌شدند. اکنون کاربران با ضربه زدن روی تصاویر قادر به نمایش آن‌ها بر روی اسمارت‌واچ خواهند بود.

حتی با وجود نمایشگر کوچک گلکسی واچ اکتیو 2 صرف‌نظر از خریداری مدل‌های 44 یا 40 میلی‌متری، این صفحه نمایش برای مشاهده کلیات تصویر کفایت خواهد کرد. کاربران در صورت تمایل به مشاهده جزئیات بیش‌تر همواره می‌توانند از گوشی تلفن‌همراه خود استفاده کرده و تصاویر را در اندازه‌ای بزرگ‌تر مشاهده نمایند.

منبع phonearena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.