اسمارت‌واچ جدید اوپو با طراحی مشابه اپل واچ معرفی می‌شود

امروز تصاویر مربوط به اسمارت‌واچ آینده شرکت اوپو منتشر شد و موضوع جالب‌توجه اینکه گجت مذکور از شباهت فوق‌العاده‌ای با اپل واچ برخوردار است. ساعت جدید تحت عنوان اوپو واچ روانه بازار خواهد شد. بر اساس توییت منتشر شده توسط کمپانی در روز دوشنبه، در جریان برگزاری رویداد عرضه اسمارت‌فون اوپو فایند X2 در روز 6 مارس جزئیات بیش‌تری پیرامون ساعت هوشمند جدید اوپو اعلام خواهد شد.

هنوز پیرامون قیمت‌گذاری و امکانات این گجت جزئیات چندانی اعلام نشده است؛ با این‌حال بر اساس تصویر منتشر شده می‌توان گمانه‌زنی‌هایی را مطرح کرد. به‌نظر می‌رسد که کاربران با استفاده از این ساعت قادر به برقراری یا پاسخگویی به تماس‌های تلفنی خواهند بود. همچنین با بررسی سمت راست بدنه ساعت به‌نظر می‌رسد که کاربران در صورت عدم امکان پاسخگویی به تماس‌ها می‌توانند از گزینه‌ای جهت ارسال پیام به شخص تماس‌گیرنده استفاده کنند. این ساعت به لحاظ ظاهری نیز دارای تفاوت‌های جزئی نسبت به اپل واچ است. اگرچه شکل ظاهری بدنه اوپو واچ از شباهت بسیار زیادی با اپل واچ برخوردار است؛ اما هیچ دکمه‌ای با عملکرد مشابه تاج دیجیتالی اپل واچ قابل رویت نیست. در عوض اوپو واچ همانند سایر دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل WearOS دارای دکمه دوم با اندازه‌ای بزرگ‌تر است. در سمت چپ بدنه ساعت نیز از رنگ‌آمیزی آبی بسیار چشم‌نواز استفاده شده است؛ مشخصه‌ای که در اپل واچ رویت نمی‌شود. همچنین شکل ظاهری بندها نیز با انواع به‌کارگیری شده در گجت‌های پوشیدنی اپل کمی متفاوت است.

اوپو در جریان مراسم رونمایی رسمی آینده خود به جزئیات بیش‌تری پیرامون طراحی اوپو واچ اشاره خواهد کرد. برای مثال بر اساس توییت منتشر شده توسط برایان شن؛ مدیر اجرایی اوپو در روز 17 فوریه به‌نظر می‌رسد که اوپو واچ ظاهرا از نمایشگر خمیده و شیشه سه‌بعدی بهره خواهد برد.

همچنین بر اساس گزارشات مخابره شده، آقای شن در روز 30 ژانویه تصویر دیگری از اوپو واچ را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد. در این تصویر، دکمه دوم بالایی ساعت به‌صورت واضح‌تری نمایش داده شده است. همچنین میکروفون ساعت همراه با یک خط سبز جالب بر روی دکمه پایینی نیز قابل مشاهده است.

تصویر منتشر شده در Weibo طی روز 25 فوریه، جزئیات بیش‌تری از نمایشگر خمیده ساعت را نمایش می‌دهد. ترجمه پست Weibo از طریق سرویس گوگل ترنسلیت نشان می‌دهد که اوپو واچ یک گجت اندرویدی است؛ بنابراین احتمالا با سیستم‌عامل WearOS گوگل روانه بازار خواهد شد.

رویداد اوپو در روز 6 مارس، ساعت 4:30 صبح به وقت محلی برگزار خواهد شد؛ بنابراین به‌زودی شاهد اعلام جزئیات بیش‌تری پیرامون اوپو واچ خواهیم بود.

منبع Theverge
ممکن است شما دوست داشته باشید

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم