afrak

گزارش درآمد مالی اچ‌تی‌سی نشان می‌دهد که این شرکت هم‌چنان درحال سقوط است

جدیدترین گزارش مالی شرکت اچ‌تی‌سی نشان می‌دهد که درآمد این شرکت در فوریه 2020 حدود 14 میلیون دلار بوده است. با مشاهده این آمار و مقایسه آن با آمار سال گذشته، به راحتی می‌توان متوجه شد که درآمد اچ‌تیِ‌سی نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 33 درصد و نسبت به ماه ژانویه 12 درصد کاهش یافته است. با توجه به این آمار، به نظر می‌رسد که سیر سقوط درآمد این شرکت تایوانی هم‌چنان ادامه دارد.

شاید گفتن این حرف بسیار سخت باشد که ما دیگر اچ‌تی‌سی را فراموش کرده‌ایم. البته، این شرکت در ماه گذشته با معرفی تلفن پایین‌رده Wildfire R70 در بازار هند و تایلند، تلاش‌های خود را برای بقا در بازار وسیع و بی‌رحم تلفن‌های هوشمند انجام داد. اما باید منتظر ماند و دید که اچ‌تی‌سی با معرفی تلفن‌های جدید خود در آینده، قصد ورود جدی به این بازار را خواهد داشت یا خیر. البته، چنین امری باعث می‌شود که گزارش‌های مالی این شرکت نیز روند مثبتی را به خود ببینند.

به‌زودی نیز گزارش مالی شرکت اچ‌تی‌سی در سال 2019 منتشر می‌شود. هرچند، ما با مشاهده درآمد این شرکت تا تاریخ 6 ژانویه، انتظار نداریم که آمار شگفت‌انگیزی را از گزارش سالیانه این شرکت شاهد باشیم.

منبع GSM Arena
پیام بگذارید
تسکو