afrak

با مشخصات HTC Volantis تبلت جدید 8.9 اینچی نکسوس آشنا شوید

آخرین شایعات مرتبط به تبلت نکسوسی اچ تی سی، خبر از این می‌دهند که این کمپانی تایوانی مشغول کار بر روی یک تبلت 8.9 اینچی با نام‌های مستعار فلاندر یا وولانتیس است. ماه مارچ بود که حدسیاتی از وجود یک تبلت 8.9 اینچی نکسوسی در سال 2014 زده می‌شد.

حالا طبق اطلاعات منتشر شده از این تبلت می‌توان به مشخصاتی چون صفحه نمایش 8.9 اینچی با رزولوشن 1440*2048 با چگالی پیکسلی 281ppi، پردازنده 64 بیتی تگرا K1، دو گیگابایت رم، دو حافظه 16 و 32 گیگابایتی، دو دوربین 8 مگاپیکسلی با OIS و یک دوربین جلویی 3 مگاپیکسلی پی برد.

اچ تی سی این تبلت را تمام آلومینیوم ساخته و مجهز به بلندگوهای جلویی استریو کرده است و با این تفاصیل از دور هم می‌توانید اچ تی سی بودن این تبلت را تشخیص دهید.

قیمت نسخه 16 گیگابایتی این تبلت از 399 دلار و نسخه 32 گیگابایتی از 499 دلار آغاز می‌شود. در زیر عکسهای منتشر شده از این تبلت را می‌بینید که مشکلی در آنها وجود دارد، بلندگوهای استریو کجا هستند؟ بدنه آلومینیومی در قسمت پشتی چطور؟

هنوز مشخص نیست که این تصاویر واقعی هستند یا مشخصات درز کرده، ولی آنچه مشخص است این است که این تبلت سه ماهه چهارم امسال آغاز بکار می‌کند.

Picture-and-specs-of-the-rumored-8.9-inch-HTC-Nexus-tablet[divide]

Picture-and-specs-of-the-rumored-8.9-inch-HTC-Nexus-tablet (1)

نمایش نظرات (2)
تسکو