نسخه گوگل پلی گوشی Moto G بروزرسانی 4.4.4 اندروید را دریافت کرد!

با منتشر شدن بروزرسانی 4.4.4 اندروید، شرکت‌ها شروع به ارایه این آپدیت برای گوشی‌های خود کرده‌اند. شرکت موتورولا یکی از کمپانی‌هایی است که بلافاصله بعد از معرفی بروزرسانی، آن را برای گوشی‌های خود منتشر می‌کند. حال اگر این گوشی یکی از گوشی‌های گوگل پلی باشد که سریعا قادر به دریافت بروزرسانی هستند چطور؟ به طور حتم باید هرچه سریع‌تر اندروید 4.4.4 برای گوشی‌ گوگل پلی Moto G ارایه می‌شد.

اما شرکت سونی این‌ بار بیشتر از موتورولا عجله داشته، زیرا چندی پیش شاهد منتشر شدن این آپدیت از سوی او بودیم. به هر حال اکنون موتورولا بروزرسانی 4.4.4 اندروید را برای نسخه گوگل پلی گوشی Moto G منتشر کرده‌ و کاربران این گوشی می‌توانند این بروزرسانی را دریافت کنند.

Moto-G

در این نسخه، طراحی ظاهری چندان مورد تغییر قرار نگرفته است و مانند بروزرسانی‌های قبلی مشکلات امنیتی بهبود یافته‌اند.

کاربرانی که اسمارت فون‌ آنها شماره ساختی از KTU8P4 تا KOT49H دارد، می‌توانند این بروزرسانی را که حجم آن 161 مگابایت است دریافت و نصب کنند. دسترسی به این بروزرسانی از داخل گوشی امکان پذیر است و کاربران با مراجعه به قسمت مربوط به بروزرسانی در گوشی، می‌توانند آن را دریافت کنند.

این بروزرسانی درحالی ارایه شده که گوگل نسخه جدیدی از سیستم عامل اندروید را با نام اندروید ال معرفی کرده است. پس انتظار ارایه این آپدیت نیز برای Moto G وجود دارد.

نمایش نظرات (1)