مچ‌بند هوشمند شیائومی می باند 7 با نمایشگر همیشه روشن در راه است

مچ‌بندهای هوشمند کمپانی شیائومی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و محبوب‌ترین ابزارهای ردیاب تناسب اندام در بسیاری از بازارها به‌شمار می‌روند. در حال حاضر شیائومی مچ‌بند می اسمارت باند 6 را به بازار عرضه می‌کند؛ گجتی که تقریبا یک سال قبل روانه بازار شد. با این‌حال تا موعد معرفی دستگاه ردیاب نسل بعدی شیائومی احتمالا زمان چندانی باقی نمانده است؛ زیرا افشای اطلاعات پیرامون این محصول از هم‌اکنون آغاز شده است.

بر اساس گزارش جدیدی که توسط انجمن XDA Developers منتشر شده است؛ نخستین ویژگی‌های جدید ردیاب تناسب اندام آینده شیائومی موسوم به می باند 7 در قطعه کد موجود در اپلیکیشن شیائومی شناسایی شده است.

این قطعه کد نشان می‌دهد که شیائومی می اسمارت باند 7 دارای اسم رمز L66 و شماره مدل M2129B1 و M2130B1 است. این گجت مجهز به نمایشگری با رزولوشن 192x490p بوده و از قابلیت نمایشگر همیشه روشن به‌همراه چندین واچ فیس و مجموعه‌ای از حالات تمرینی از ایروبیک گرفته تا زومبا پشتیبانی می‌کند. همچنین بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که شیائومی می باند 7 از GPS داخلی پشتیبانی می‌کند. با این‌حال وجود چنین مشخصه‌ای کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

همچنین این قطعه کد نشان می‌دهد که می باند 7 دارای ویژگی آلارم هوشمند است که 30 دقیقه قبل از زمان از پیش تعریف شده توسط کاربر، وی را به‌صورت خودکار از خواب سبک بیدار می‌کند. آخرین مورد اینکه ردیاب تناسب اندام آینده به منظور بهبود مدت شارژدهی باتری با حالت Power Saving روانه بازار خواهد شد.

در حال حاضر پیرامون ردیاب تناسب اندام آینده می باند شیائومی هیچ‌گونه اطلاعات دیگری در دست نیست. با این‌حال با توجه به معرفی می اسمارت باند 6 در پایان ماه مارس سال گذشته، بی‌تردید طی روزهای آینده جزئیات بیش‌تری پیرامون این گجت منتشر خواهد شد.

منبع Gizmochina
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان