چگونه از فلش آیفون به‌عنوان چراغ نوتیفیکشن استفاده کنیم؟

از زمانی که اکثر گوشی‌های اندرویدی، مجهز به یک چراغ LED جهت اطلاع‌رسانی به کاربر خود شده است (LED Notification)، گوشی معروف اپل یعنی آیفون فاقد این ویژگی خوب و البته ساده است.

شاید کاربران آیفون و یا علاقه‌مندان به این گوشی خاص، کمی از این فقدان ناراحت باشند؛ اما باید به آن‌ها گفت این قابلیت در آیفون هم وجود دارد و به‌راحتی می‌توان آن را فعال ساخت. البته شاید این چراغ هیچ شباهتی به چراغ‌های نوتیفیکشن اندرویدی نداشته باشد، اما حداقل به‌راحتی کار شما را راه می‌اندازد! پس با ما باشید

گزینه‌ای دریکی از قسمت‌های تنظیمات آیفون شما وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد فلش دوربین را به‌عنوان چراغ نوتیفیکشن گوشی خود انتخاب کنید تا برای شما در مواقع دلخواه روشن و خاموش شود و به شما هشدار دهد.

البته باید دقت کنید که این چراغ همانند چراغ هشدار گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید، نمی‌تواند به‌طور مداوم برای شما چشمک بزند. فلش آیفون شما در هنگام هشدار تنها یک الی ۲ ثانیه شروع به چشمک زدن می‌کند که البته این موضوع جهت مصرف بهینه باتری شما نیز هست!

همچنین می‌توان این فلش را جوری تنظیم کرد که هنگام دریافت تماس برای شما به‌طور مداوم سوسو بزند. البته بازهم باید تکرار کنیم که این عملکرد به‌شدت بر روی مصرف باتری شما تاثیر دارد. درواقع کار ویژه این فلش، چیز دیگری است!!!‌

برای فعال کردن این قابلیت می‌توانید به‌عکس های زیر دقت کرده و آن‌ها را گام‌به‌گام دنبال کنید:

1-

001

2-

002

3-

003

4-

004

5-

005

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان