با Ferrari 458 Speciale A، خودرویی فراتر از انتظار آشنا شوید

شرکت فراری در رویداد Paris Motor Show، از یکی از جالبترین خودروهای تبدیل پذیر دنیا پرده برداری کرده است. این خودرو 458 Speciale A نام دارد و تنها 499 نسخه از آن ساخته شده است. حرف A در نام این خودرو ابتدای کلمه Aperta است.

این  458 Speciale جدید می‌تواند در سه ثانیه از صفر به صد کیلومتر برسد. در بدنه این اتومبیل از آلیاژ آلومینیوم استفاده شده است. این شرکت می‌گوید که سقف این ماشین می‌تواند تنها در 14 ثانیه باز و بسته شود. درون این خودرو از جدیدترین سیستم  Side Slip Angle Control استفاده شده است که به راننده امکان می‌دهد در مسابقات اتومبیل رانی به بهترین نحو حاضر شود.

بدنه این خودرو زرد رنگ بوده و در وسط آن از یک نوار آبی رنگBlu NART و Bianco Avus استفاده شده که نشان از بردهای متعدد تیم لوئیجی چینتی با خودروهای فراری در مسابقات 1960 دارد.

در درون، این خودرو  در قسمت‌های داشبورد، پنلهای در و قسمت وسطی از فیبر کربن ساخته شده است.

قیمت این ماشین هنوز اعلام نشده و باقی جزئیات آن بزودی مشخص می‌شوند.

458-a-1-820x420


458-a-3


458-a-4


458-a-5


458-a-7


458-a-8


458-a-9

3 در مورد “با Ferrari 458 Speciale A، خودرویی فراتر از انتظار آشنا شوید”

  1. سوپر ماشین لکسوس?! خخخخخ دمت گرم خندیدیم! اخه لکسوس بجز lfa مگه سوپر ماشین دیگه ای هم داره? درضمن سلطان همه فراریه.این ماشین بدون توربو و پیشرفته ترین مهندسی ممکن لامبورگینی رو له میکنه حتی مدل سوپرلگارا رو.بوگاتی هم که اشغالی بیش نیست و فقط اسم در کرده.

  2. آخه خوشتیپ تا برندهایی مثل فراری، لامبورگینی، وبوگاتی هستند. لکسوس هم شد ماشین، من خودمم لکسوس رودوست دارم ولی در برابر برندهای که گفتم لنگ میندازه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH