متریال دیزاین میزبان سونی، اپلیکیشن واکمن به‌روز شد!

گوگل چندی پیش با معرفی زبان طراحی جدید خود که متریال دیزاین نام داشت، اغلب کمپانی‌ها را به‌سوی این زبان طراحی کشاند و خود نیز سعی کرد تا اغلب محصولات خود را با این زبان به‌روز کند که در مورد آن اخباری در خصوص گوگل پلی با طراحی متریال و… را شنیده‌ایم.

Screenshot_2015-01-29-22-22-12

اندروید 5.0 نیز از همین زبان طراحی استفاده می‌کند اما اغلب کمپانی‌ها فعلا نتوانسته‌اند تمام محصولات (حتی پرچم‌دارنشان)‌ را به این نسخه آپدیت کنند. امروز نیز ما در آی‌تی‌رسان یک به‌روز رسانی جدید را دریافت کردیم (14 مگابایت) که مربوط به برنامه واکمن (در گوشی‌های سونی اکسپریا) بود و از همان لوگو برنامه میشد فهمید که زبان طراحی آن فرق کرده و متریال دیزاین شده است.

بعد از انجام به‌روز رسانی تغییرات زیادی را نمی‌توان در محیط برنامه مشاهده کرد اما گویا سونی باگ‌های موجود را حذف کرده است و عملکرد کلی برنامه بهبود یافته. همچنین دسترسی بیشتری به اکولایزر وجود دارد و از اندروید لالی پاپ (5.0) نیز پشتیبانی می‌کند. در ادامه می‌توانید محیط کاربری نسخه جدید این برنامه را مشاهده نمایید.

Untitled-1412 Screenshot_2015-01-29-22-24-37

علاوه بر این ما بخش‌هایی از دو نسخه را در کنار یکدیگر قرار داده‌ایم تا شاهد تغییرات اعمال شده باشید.

Untitled-1 Untitled-14

همان طور که مشاهده کردید تفاوت‌ها چندان هم مشهود نیستند اما در کل بهتر شده است و بر اساس گفته سونی عملکرد بهتری نیز دارد. شما می‌توانید اپلیکیشن واکمن را از طریق مرکز به‌روز رسانی (Update center) یا گوگل پلی آپدیت کنید.

نمایش نظرات (8)