هلو 17 ساله شد!

torfe-negar-2

ظهر پنجشنبه در مراسمی خبری که با حضور مدیران شرکت طرفه نگار و جمعی از خبرنگاران برگزار شد، سازنده نرم‌افزار هلو، هفده سالگی خود را جشن گرفت.

در این مراسم، مهندس شکوری، رییس هیئت مدیره با ذکر مقدمه‌ای از پیشینه شرکت و محصولات آن، گفت: گروه شرکت طرفه نگار در سال ۱۳۷۷ با هدف نهادینه کردن تکنولوژی در اصناف و مشاغل ایرانی ایجاد شد. این شرکت با گسترش شبکه توزیع سراسری موفق به تاسیس بزرگترین خانواده نرم‌افزاری کشور با بالاترین تعداد کاربر تحت برند «هلو» شد.

torfe-negar-3

وی در ادامه به برخی آمار و ارقام از میزان فروش و تعداد نمایندگی‌های شرکت پرداخت و گفت: هم اکنون با بیش از ۳۸۹٫۰۰۰ کاربر و بیش از ۵۰۰ نمایندگی فعال و عامل توزیع خدمات بسیاری را پوشش داده‌ایم. همچنین ۴۳ درصد از بازار کسب و کارهای کوچک در اختیار طرفه‌نگار است.

وی اعلام کرد که طرفه‌نگار به یک هولدینگ با ۷ شرکت زیرمجموعه تبدیل شده و زیرگروه‌های آن شامل شرکت فروش طرفه‌نگار، موسسه مشاوره مدیریتی طرفه‌نگار، شرکت توسعه و خدمات طرفه‌نگار، شرکت طراحان نرم‌افزار اسپاد، شرکت هلیا و شرکت فناوران اطلاعات طرفه‌نگار است.

شکوری ضمن اشاره به این موضوع که در مرکز تماس این شرکت بیش از ۴۰۰۰ تماس در روز مدیریت می‌شود، گفت: طرفه نگار تنها دارنده تندیس حمایت از مصرف کننده در صنعت نرم افزار کشور است.

سپس مهندس صدیقیان از دیگر اعضای هیئت مدیره طرفه‌نگار به ارائه توضیحاتی درباره نرم‌افزار «هلو» پرداخت. وی گفت: هلو یک نرم افزار مالی است که برای افرادی با حداقل دانش طراحی شده است. هلو که بازار هدف آن کسب و کارهای کوچک است، بیش از ۲۰۰ گروه شغلی را پوشش می‌دهد و به طور مداوم مشاغل جدیدی به آن اضافه می‌شود.

torfe-negar-1

وی درباره نرم‌افزارهای جدید «اسپاد» و «هلیا» گفت: نرم‌افزار اسپاد برای کسب و کارهای متوسط طراحی شده و می‌تواند مانند نرم افزارهای ERP بصورت خودکار اطلاعات را بین زیرسیستم‌ها بفرستد یا داخل کارتابل هر قسمت ارسال کند. هلیا نیز برندی برای گروه مشاغل و کاربرانی است که رویکرد مالی ندارند و بیشتر در حال ذخیره بانک اطلاعاتی هستند؛ مانند تاکسی سرویس و مدیریت مجتمع‌ها.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. A. می گوید

    ممنون از شرکت فروش طرفه نگار که با این نظم مثال زدنی این سمینارو برگزار کردند.

  2. mhn_13619 می گوید

    خیلی کارشون درسته و نرم افزارهاشون عالیه

  3. amir-it می گوید

    تبریک میگم به هلو…

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.