اپل واچ با 100 هزار اپلیکیشن روانه بازار خواهد شد!

چند ماه پیش بود که اپل با معرفی اولین ابزار پوشیدنی خود با نام اپل واچ سر و صدای بسیار زیادی به پا کرد و دوست داران سینه چاک این کمپانی نیز مجذوب این دستگاه شدند اما با وجود این، فعلا دستگاه مذکور روانه بازار نشده است و براساس اخبار منتشر شده ماه آینده شاهد این محصول در بازار‌های جهانی خواهیم بود.

Apple-Watch

اپل واچ در دنیای ابزار‌های پوشیدنی یکی از زیباترین و قدرتمند‌ترین هاست که سیب گاز زده اپل را نیز یدک می‌کشد و 349 دلار قیمت دارد. حال شایعات حاکی از آن هستند که اپل واچ در زمان ورود 100 هزار اپلیکیشن برای استفاده خواهد داشت که خود عدد بسیار بزرگی است و با این اوصاف کاربران خواهند توانست تا در بدو ورود از برنامه‌های خاص و اختصاصی این دستگاه و شرکت استفاده کنند.

همان طور که مطلع هستید، ابزار‌های پوشیدنی فعلا اپلیکیشن‌های زیادی ندارند و شاید همین دلیلی باشد بر عدم محبوبیت آن‌ها اما این اقدام اپل که فعلا به‌صورت رسمی تایید نشده است، می‌تواند شروعی باشد بر بلوغ ابزار‌های پوشیدنی. البته از آن جایی که اپل همیشه دوست دارد تا محصولاتش را متفاوت از دیگران بسازد پس انتظار چنین اقدامی نیز از اپل واچ داریم. به‌نظر شما آیا منتظر 100 هزار برنامه همراه اپل واچ باشیم؟ آینده ابزار‌های پوشیدنی را چگونه پیش بینی می‌کنید؟

3 دیدگاه
 1. SOHRAB . ARCHER می گوید

  با بزرگتر شدن سایز گوشیها و محبوب شدن فبلتها در اینده نزدیک هرکس به همراه گوشیش یه اسمارت واچ هم میخره که نیاز کمتری به بیرون آوردن گوشیش برا اطلاع از اعلانات و جواب دادن به تماس هاش داشته باشه.
  از ایده هواوی تاک بند که همزمان اسمارت واچ و هدست بلوتوثه خیلی لذت بردم.

  این تعداد از اپلیکیشن برا ساعت هوشمند هم غیر ضروری و فقط ترفند بازاریابیه…

 2. I love IT می گوید

  یک میلیون و ۲۰۰ بیام پول ساعت بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسته کلاس داره ولی الان هنوز خیلی ساعت های هوشمند توی بورس نیست.

 3. Orange Boy می گوید

  apple hamiche fekre hamechiyo hamejaro mikone va in khasiyate apple k az baqiyeye sherkate motamayezesh mikone
  😉

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم