afrak

برنامه‌های ایسر برای نمایشگاه MWC 2015 مشخص شد!

ساعاتی چند بیشتر به شروع مراسم MWC باقی نمانده است و هرچه نزدیک‌تر می‌شویم، برنامه رسمی کمپانی‌های مختلف برای این مراسم بیشتر مشخص می‌شود. تاکنون چشم‌ها منتظر دیدن روی ماه HTC One M9 و رقیب کره‌ای‌اش یعنی Samsung Galaxy S6 هستند و سایر پرچم‌داران به مرور اضافه خواهند شد.

gsmarena_001-(1)

اما در این میان سایر کمپانی‌ها نیز بیکار ننشسته و هرکدام به اندازه وسع خودش در این مراسم محصولاتی را معرفی خواهد کرد. کمپانی Acer یکی از شرکت‌هایی است که این مراسم را از دست نداده و با دستی پر نیز وارد آن می‌شود. هرچند تا کنون هیچ شایعه قدرتمندی در خصوص محصولات جدیدش منتشر نشده است. در جدیدترین تبلیغ منتشر شده از این کمپانی در صفحه فیس بوک نمایندگی مالزی ایسر، می‌توان متوجه شد که این کمپانی برای مراسم MWC هم اسمارت فون و هم محصولاتی پوشیدنی را در نظر دارد. با اینکه این بنر بسیار حرفه‌ای کار شده و اطلاعات کمی در آن بیان شده است، اما با کمی دقت به برخی از این محصولات می‌توان پی برد.

به نظر می‌رسد که محصولات جدید ایسر ظاهر لوکس و شیکی داشته و از الگوهای خاصی در طراحی آن استفاده شده است. سه عکس موجود در این بنر نشان از دستگاه‌های مختلفی دارد. باید تا اول مارس منتظر ماند و سورپرایز این برند را برای هوادارانش مشاهده کرد!

شما از این عکس چه استنباط می‌کنید؟

نمایش نظرات (3)
تسکو