تصاویر رسمی گلکسی S6 اج منتشر شدند!

اکنون زمانی است که سامسونگی‌ها باید سینه خود را سپر کرده و سرشان را بالا بیاورند و بگویند “ما اینیم” و اگر چنین کاری را در مقابل اچ‌تی‌سی و حتی سونی انجام دهند هم که چه بهتر. زیراکه ظاهر پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی همان چیزی بود که در نسخه قبلی دیده بودیم و سونی نیز چند صباحی است که گیر داده به گوشی‌های مستطیلی.

سامسونگ امروز با معرفی پرچم‌دار جدید خود با نام گلکسی S6 نشان داد که همان طور که توانست به بازار غلبه کند می‌تواند در طراحی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. ظاهر کلی این دستگاه نسبت به نسخه‌های قبلی بسیار بهبود یافته است و شاهد یک اسمارت فون زیبا و شکیل هستیم که کهکشان جدید سامسونگ نامیده می‌شود.

Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(22)

البته شاید این محصول چندان هم زیبا نباشد اما هرچه که هست می‌تواند در میان پرچم‌داران سونی و اچ‌تی‌سی قد علم کند و هنر کره را با صفحه نمایش با کیفیت خود به نمایش بگذارد و یا با چشم از حدقه بیرون زده‌اش دید تازه‌ای از جهان را به ما نشان دهد.

البته سامسونگ تنها به پرچم‌دار جدید بسنده نکرد و یک نسخه خمیده از آن را نیز با نام گلکسی S6 Edge معرفی نمود که در دو طرف صفحه نمایش انحنا دارد. اکنون نیز با گذشت ساعاتی از مراسم سامسونگ، تصاویر رسمی این دو محصول منتشر شده‌اند که از شما دعوت می‌کنیم به تماشای آن‌ها بنشینید.

Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(2) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(3) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(7) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(8) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(9) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(11) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(14) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(15) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(19) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(20) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(21) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(24) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(25) Samsung-Galaxy-S6-edge-official-images-(26)

نظر شما در خصوص پرچم‌داران جدید سامسونگ چیست؟ آیا زیبا هستند؟

نمایش نظرات (14)