پرچم‌داران جدید سامسونگ تاکنون 20 میلیون ثبت سفارش داشته‌اند!

بر اساس گزارش Korea Times کمپانی سامسونگ توانسته رکورد جدیدی را ثبت کند و پرچم‌داران جدید این شرکت با نام‌های گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge تاکنون 20 میلیون سفارش خرید داشته‌اند که خود عدد بسیار بزرگی در طول یک هفته از معرفی این دو محصول است. اگرچه این سفارشات از سوی عمده فروشان داده شده است اما خوب همچنان این اعداد بزرگ و جنجالی هستند.

galaxy-s6-1

اگر بخواهیم این اعداد را دقیق‌تر اعلام کنیم تاکنون گلکسی S6 توانسته 15 میلیون ثبت سفارش و گلکسی S6 اج حدود 5 میلیون ثبت سفارش داشته باشد که قیمت این محصولات نیز در هلند برای پیش خرید به ترتیب 700 و 850 یورو بوده.

سامسونگ در پرچم‌داران جدید خود از نارضایتی کاربران درس گرفته و توانسته با طراحی مجدد محصول اسمارت فونی زیبا را تولید کند که این خود نیز نقش زیادی در این میزان پیش خرید دارد. البته در مدت نارضایتی کاربران از طراحی پرچم‌داران سامسونگ کمپانی‌ای نظیر اپل توانست با آی‌فون 6 توجهات و بازار بسیار خوبی را برای خود رقم بزند.

گفتنی است که گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge هر دو هفته گذشته در کنفرانس جهانی موبایل بارسلونا معرفی شدند و به احتمال زیاد به‌زودی روانه بازار‌های جهانی و ایران خواهند شد.

نمایش نظرات (3)