شایعه:‌ اچ‌تی‌سی وان M9 پلاس دوربین سلفی 13.0 مگاپیکسلی خواهد داشت!

هفته پیش بود که کمپانی اچ‌تی‌سی اسمارت فون و پرچم‌دار جدید خود را با نام وان M9 معرفی کرد که محصول بسیار قدرتمند و شکیلی از سوی کمپانی تایوانی بود. اما آنچه که انتظارش را می‌کشیدیم در کنفرانس خبری اچ‌تی‌سی معرفی و یا حتی اشاره‌ای به آن نشد.

htc-one-m9-live-3-640x360

انتظار ما که بر اساس شایعات اچ‌تی‌سی وان M9 پلاس نامیده می‌شد یک نسخه بزرگ‌تر و با امکانات جدیدتر از نسخه اصلی پرچم‌دار فعلی اچ‌تی‌سی بود که انتظار یک صفحه نمایش بسیار باکیفیت و بزرگتر را نیز در آن داشتیم.

این که چرا اچ‌تی‌سی این اسمارت فون را در جریان کنفرانس خبری خود معرفی نکرد یک مبحث جدا است اما امروز اخبار و شایعات بیشتری منتشر شده‌اند که حکایت از یک دوربین 13.0 مگاپیکسلی در بخش جلویی این محصول دارند. این در حالی است که کمپانی اچ‌تی‌سی بر روی نسخه عادی اسمارت فون خود یک دوربین 4.0 مگاپیکسلی (اولترا پیکسل) را قرار داده است. با این اوصاف گویا اچ‌تی‌سی تصمیم دارد که به طور کامل بیخیال اولترا پیکسل شود و بقیه محصولات خود را با دوربین عادی روانه بازار سازد. زیراکه اولترا پیکسل چندان نتوانست تجربه خوبی برای این شرکت باشد.

بر اساس شایعات اچ‌تی‌سی وان M9 پلاس یک پردازنده 64 بیتی MediaTek MT6795 به همراه 3 گیگابایت حافظه رم و 3 گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت که این خود می‌تواند محصولی قدرتمند از سوی اچ‌تی‌‌سی باشد. علاوه بر این شایعات گذشته حاکی از وجود سنسور اثر انگشت بر روی این محصول بودند که دکمه خانه به بخش جلویی دستگاه انتقال یافته بود.

نمایش نظرات (2)