آیا گلکسی S6 اکتیو در راه است؟

روز دیگر و شایعات جدید‌تر، امروز نیز سامسونگ همانند همیشه شایعه ساز بود و در ابتدای روز شایعاتی در خصوص محصولی با شماره مدل SM-G890A منتشر شد که بی‌درنگ فکر‌ها را به سوی SM-G870A کشاند که در واقع نام رسمی آن سامسونگ گلکسی S5 اکتیو از سوی AT&T بود که به احتمال زیاد این شماره مدل جدید نیز مربوط به نسخه اکتیو و AT&T گلکسی S6 پرچم‌دار جدید سامسونگ خواهد بود که همانند همیشه انتظار می‌رود در برابر آب و گرد و غبار مقاوم باشد. زیراکه توانسته لقب اکتیو را به دوش بکشد.

s5 active

گلکسی S5 اکتیو سال گذشته بود که چشم به دنیا گشود و توانست مورد استقبال کاربرانی قرار بگیرد که مقاومت بیشتر در برابر آب، گرد و غبار و… را انتظار داشتند و اکنون نیز گویا به‌زودی شاهد یک نسخه جدید از این محصول خواهیم بود تا این عده کاربران نیز بتوانند به نسخه به‌روز شده دسترسی یابند.

پرچم‌دار سال گذشته سامسونگ در برابر آب و گرد و غبار محافظ بود اما امسال گلکسی S6 در برابر آب نمی‌تواند مقاومت کند و به همین دلیل شاید نیاز به نسخه اکتیو آن بیشتر حس شود. سامسونگ فعلا وجود این اسمارت فون را تایید نکرده است اما در صورتی که شایعات درست باشند در ماه مه شاهد این محصول خواهیم بود.

5 در مورد “آیا گلکسی S6 اکتیو در راه است؟”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا