آماده باشید، ویندوز 10 تابستان آینده عرضه خواهد شد!

مایکروسافت اعلام کرده ‌است ویندوز 10 تابستان آینده در 190 کشور رونمایی خواهد شد که از 111 زبان مختلف پشتیبانی می‌کند. ما قبلا شایعاتی را شنیده بودیم که در آن‌ها گفته می‌شد سیستم عامل بعدی مایکروسافت در تابستان رونمایی می‌شود ولی حالا دیدن خبر رسمی آن ما را خشنود کرد.

Windows-10-launch-summer-Lenovo-Xiaomi-01

همانطور که قبلا هم گفته شده بود ارتقا به ویندوز 10 برای دارندگان نسخه‌های 7 و 8 ویندوز رایگان خواهد بود و تازه ترین خبرها حاکی از این است که نسخه‌های کرک شده هم به طور رایگان آخرین نسخه ویندوز را دریافت خواهند کرد.

در کنفرانس اخیر مایکروسافت در چین این شرکت اعلام کرد که لنوو به زودی از تلفن هوشمند ویندوزی خود رونمایی خواهد کرد، همچنین شیانومی هم در این راه مایکروسافت را همراهی می‌کند. کمک گرفتن از این دو کمپانی محبوب چینی می‌تواند راه مایکروسافت برای توسعه ویندوزفون را هموار کند.

به نظر می‌رسد مایکروسافت در حال طراحی رامی برای اسمارت فون‌های اندرویدی است تا آن‌ها بتوانند ویندوزفون را بر روی دستگاه ویندوزی ساخت شیانومی خود اجرا کنند که این حرکت مشوق بزرگی برای دارندگان دستگاه‌های اندرویدی است تا بتوانند سیستم عامل موبایل مایکروسافت را تجربه کنند.

چشمان دوستداران مایکروسافت به تابستان دوخته شده‌است تا ببینند اولین قدم بزرگ برای مایکروسافت تحت رهبری ساتیانادلا چگونه خواهد بود.

نمایش نظرات (3)