آیا گلکسی S6 اج همانند آی‌فون 6 پلاس خمیده می‌شود؟

به‌طور حتم ماجرا بعد از معرفی آی‌فون 6 و آی‌فون 6 پلاس را به خاطر دارید که شبکه‌های اجتماعی پر از هشتگ معروف bendgate# شدند و هر کسی شروع به تمسخر آی‌فون 6 پلاس و قدرت بدنی آن کرد. زیراکه بر اساس گزارش کاربران این محصول در جیب خم می‌شد و بعد در تست وب‌سایت‌های مختلف نیز این ادعا ثابت شد و دیگر بر کسی پوشیده نبود که این محصول خیلی زود نسبت به سایر اسمارت فون‌ها خم می‌شود.

samsung-galaxy-s6-edge-bend-test

قبل از این ماجرا خم کردن اسمارت فون‌ها چندان تست معروفی نبود و تقریبا هیچ کس به این موضوع توجه نمی‌کرد اما بعد از آن اکنون هر اسمارت فونی تست خم شدگی را نیز توسط افراد و سایت‌های مختلف سپری می‌کند تا بلکه قدرت بندی آن‌ها سنجید شود.

اکنون نیز با معرفی نسخه خمیده پرچم‌دار سامسونگ با نام گلکسی S6 Edge که صفحه نمایش آن در دو طرف خمیدگی دارد زمزمه‌هایی از این تست معروف به گوش می‌رسد. حال نکته جالب این است که ضخامت این اسمارت فون تفاوت زیادی با آی‌فون 6 پلاس ندارد و تست خمیدگی می‌تواند در خصوص این محصول جالب باشد. به‌نظر شما اگر گلکسی S6 اج را خم کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ برای دریافت پاسخ این سوال ویدیو زیر را تماشا کنید:

همان طور که مشاهده کردید، با وجود ضخامت کم گلکسی S6 اج این محصول اصلا خمیده نشد و استوار در برابر فشار زیاد دست توانست دوام بیاورد (بر خلاف آی‌فون 6 پلاس). سامسونگ برای آخرین پرچم‌داران خود نهایت تلاشش را کرد و گویا این همه تلاش توانسته به ثمر بنشیند.

نمایش نظرات (11)