آیا ویندوز فون قابلیت اجرای چند پنجره به‌صورت همزمان را خواهد داشت؟

مایکروسافت با معرفی ویندوز 10 تمام تلاش خود را کرد تا بتواند دوباره توجهات بسیار زیادی را جلب کند و در این راه نیز توانست موفق باشد اما اکنون تعدادی تصویر منتشر شده که حکایت از یک ویژگی بسیار جالب در به‌روز رسانی جدید ویندوز فون 8.1 دارند که با این اوصاف در ویندوز 10 نیز شاهد چنین قابلیتی خواهیم بود. این تصاویر که گفته می‌شود از لومیا 930 ثبت شده نشان از امکان باز کردن چند پنجره در یک نسخه از ویندوز فون را نمایش می‌دهند که بسیار قابلیت جالبی است (مالتی پلی ویندوز). از طریق این ویژگی افراد می‌توانند در کنار این که یک ویدیو را تماشا می‌کنند به ارسال پیام نیز بپردازند و یا هر کار دیگری انجام دهند که شاید بتوان سامسونگ را یکی از اولین‌ها در این راه دانست.

Windows-8.1-Multi-Window-Feature-Leaks-Online

بر اساس این تصاویر، لومیا 930 موجود در تصویر هیچ شباهتی به نسخه‌های آزمایشی ویندوز 10 ندارد و بیشتر رابط کاربری آن شبیه به ویندوز فون 8.1 است. البته بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع معتبر گفته می‌شود که این ویژگی تنها در اسمارت فون‌هایی در دسترس خواهد بود که صفحه نمایشی 5 اینچی یا بزرگ‌تر دارند (که منطقی به‌نظر می‌رسد). البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که اجرای دو پنجره به‌صورت همزمان نیازمند حافظه رم بیشتر نیز است.

Windows-8

نظر شما در خصوص حضور قابلیت اجرای دو پنجره به‌صورت همزمان در ویندوز فون چیست؟ آیا می‌تواند به افزایش محبوبیت این سیستم عامل کمک کند؟

Windows-8-1

1 در مورد “آیا ویندوز فون قابلیت اجرای چند پنجره به‌صورت همزمان را خواهد داشت؟”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH