در ساخت تیزر تبلیغاتی ماشین لوکس بنتلی از آی‌فون 6 استفاده شد!

بر کسی پوشیده نیست که اسمارت فون‌های فعلی و مخصوصا پرچم‌داران، دوربین بسیار خوبی دارند که در برخی موارد حتی عکاسان حرفه‌ای نیز از آن‌ها استفاده می‌کنند. گاهی برخی کمپانی‌ها با کمک پرچم‌داران خود ویدیو‌‌هایی را ثبت می‌کنند که اغلب این نوع ویدیو‌ها توسط دوربین‌های حرفه‌ای ثبت می‌شدند اما کمپانی‌ها برای جلب توجه از اسمارت فون خود استفاده می‌نمایند. اپل سال گذشته نیز با کمک آی‌فون 5s توانست یک تیزر تبلیغاتی را تهیه کند. اگر به خاطر داشته باشید کمپانی سونی در ایران نیز چنین اقدامی را انجام داد و از طریق پرچم‌دار سال گذشته خود توانست چندین فیلم کوتاه را ضبط کند.

Bentley

حال دوباره اپل دست به کار شده و به‌صورت حرفه‌ای از طریق آی‌فون 6 یک تیزر تبلیغاتی برای کمپانی خودرو سازی بنتلی تولید کرده است. در این تیزر تبلیغاتی تماما از آی‌فون 6 و آی‌فون 6 پلاس استفاده شده و دوربین دیگری برای فیلم برداری مورد استفاده قرار نگرفته است. در زیر می‌توانید این تیزر تبلیغاتی را مشاهده کنید:

[aparat]dj7GA[/aparat]

همان طور که تماشا کردید این تیزر بسیار خوب و باکیفیت ساخته شده بود که به‌طور حتم کار زیادی نیز برای تهیه آن انجام شده است. اما استفاده از آی‌فون 6 در فیلم‌برداری حرفه‌ای بدین صورت نیست که هر کاربری آی‌فون 6 خود را برداشته و اپلیکیشن دوربین را اجرا کند و یک فیلم حرفه‌ای ثبت کند. تولید کنندگان این تیزر تبلیغاتی از ابزار بسیار زیادی استفاده کرده‌اند که در نهایت توانسته‌اند چنین ویدیویی را تولید نمایند. در ادامه می‌توانید پشت صحنه این تیزر تبلیغاتی را مشاهده نماید:

[aparat]BKwoe[/aparat]

همان طور که در ویدیو قابل مشاهده بود، برای ساخت این تیزر از لنز‌ها، فیلترها و پایه‌های خاصی استفاده شده که بی‌شک اغلب افراد چنین ابزاری را در خانه خود ندارند.

Bentley-1

پیام بگذارید