ظاهر نکسوس 6 با سنسور اثر انگشت چگونه است؟

1422285464-md-googlenexus6tb

در ماه ژانویه، مدیرعامل سابق شرکت موتورولا، آقای دنیس وودساید، تایید کرد که موتورولا و گوگل مایل بودند تا نکسوس 6 سال گذشته را به سنسور اثر انگشت مجهز نمایند. اگر مایل هستید تا بدانید که ظاهر نکسوس 6 موتورولا با این سنسور چگونه است، تصویر درز یافته جدیدی در چین می‌تواند به شما کمک نماید.

همان‌طور که آقای وودساید اعلام کرد، نکسوس 6 به یک سنسور اثرانگشت در پشت گوشی مجهز خواهد بود. اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم، این سنسور قرار بود در حفره پشت نکسوس 6، یعنی همان محل جای‌گیری لوگوی موتورولا در نسخه تجاری آن، آرام بگیرد.

در نهایت، این دو کمپانی تصمیم گرفتند تا نکسوس 6 را بدون سنسور اثرانگشت معرفی نمایند؛ واقعیت آن است که بزرگ‌ترین تامین‌کننده سنسور اثرانگشت توسط اپل خریداری شد. در ادامه، می‌توانید تصاویر نکسوس 6 را با سنسور اثر انگشت آن مشاهده نمایید:

یکی از مواردی که در تصاویر مشخص نیست، نرم‌افزاری است که به کاربر اجازه می‌دهد با سنسور اثر انگشت، گوشی خود را باز نماید یا با آن، به خرید آنلاین بپردازد. هم‌چنین اندروید آب‌نبات چوبی به‌صورت بومی، از حسگر اثر انگشت پشتیبانی نمی‌کند؛ بنابراین گوگل مجبور بود تا برخی تغییرات را در قسمت نرم‌افزاری نکسوس 6 خود به‌وجود آورد.

در میان پیشرفت‌های بسیاری که نسخه M سیستم‌عامل اندروید گوگل با خود در کنفرانس I/O به همراه داشت، پشتیبانی بومی سنسور اثرانگشت یکی از نقاط برجسته آن بود. اکنون که دیگر سیستم‎‌عامل اندروید می‌تواند به صورت بومی، از سنسور اثرانگشت پشتیبانی نماید، انتظار داریم تا محصولات آینده سری نکسوس گوگل همراه با این سنسور معرفی شوند. البته هنوز هیچ چیزی تایید نشده است!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH